Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb ingyenes...

Toma9999 kérdése:

Melyik a legjobb ingyenes magyar World of Warcraft szerver?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne Tauri WoW legyen mert ott nagyon ellenszenvesek az emberek. Az eredetire meg nincs pénzem. Meg ha lenne se éri meg.

2015. aug. 6. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, hogy más magyar realm nincs. Hacsak nem érdekelnek téged az olyanok, ahol csúcsidőben nyolcan vannak.
2015. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

" Meg ha lenne se éri meg."


Ezt nem elhet szo nelkül hagyni. Szoval, ugy, hogy ingyen jatszol azzal, amiert fizetned kene, az okes. De ha mar fizetned kellene, ergo ugy jatszani, ahogy az törvenyes lenne- igen, direkt irom igy -, akkor mar fuuu nem eri meg a jatek, pff ahhh, dehogy.

Ha kocsira nicns penzed, majd lopsz egyet? Vagy csak a jatekok, filmek eseteben ervenyes ez, mert az "nem bün", meg mindenki ezt csinalj,a blabla? HAha.

Nonszensz. Az ilyen kijelentesek, mentalitasok baromira betesznek a jatekfejlesztesnek. Az olyanok, mint Ti kihatassal vannak z egesz jatekilagra. Es neeem, nem pozitivan. Szoval kösz, hogy a többiekkel együtt gyengititek a jatekipart.

Na ez az ellenszenves!

2015. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
A Tauri az egyetlen magyar amin van valami élet. De nyilvánvalóan szar. Az eredeti annak nem éri meg aki sóher vagy nem is szereti igazán a játékot.
2015. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már elnézést de havi díjat fizetni egy játékra ami már régi NEM ÉRI MEG. Ot vann a Guild Wars 2, egybe kifizeted, játszol és kész, ráadásul már a The Elder Scrolls Online is át állt erre. A WoW meg 11 év után sem volt képes erre. Elnézést akit megbántottam. Így értettem hogy nem éri meg, csak hogy érthető legyen.
2015. aug. 6. 21:10
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nincs még egy olyan MMORPG aminek akkora kultusza lenne mint a WoW-nak. Régi a WoW? Régen jelent meg az alap játéka. Azóta folyamatosan jönnek ki a tartalmak. Ma jelentették be az új kiegészítőt. Azokat a fejlesztőket akik folyamatosan új tartalmakat kreálnak a játékba, a meglévő tartalmakat pedig fejlesztik javítják, miből fizessék ki? Én is játszottam nagyon sok évig tört szervereken. De ami óta elkezdtem eredetizni rájuk se nézek. Ha nincs pénzem rá akkor nem játszok. mert az eredeti az igazi WoW. De aki úgy érzi hogy ennyit nem ér, hát istenem, nem nyomnak kést a torkához hogy fizessen elő és játszon vele...
2015. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Ez az egyik kedvencem egy jatek eseteben.


"Nem eri meg megvenni, elöfizetni."

De ugy csinalnak ,mitnha muszaj lenen jatszani. Muszaj letölteni, es nyomni. MUSZAJ! pfff...


Ess akkor a kedvencem, ami mindnenek a csucsa:

"Ha leszedtem totlam 5 percet, szar." Na iylenkor huzhatna e la delikvens a bus...


Havi 3000 ft a wow. Ha csak napi 2 orat jatszol vele - ami akar lehet ugy is, hogy 1-2 napot nem si tolod, aztan maskor 3-4 ora -, akkor 60 orara jön ki orankent 150 ft. Orankent 150 ft...

De oke, elfogadom. Neked nem eri meg. De azert ingyne megiscask tolod. Tehat az idödet beleölöd es gyanitom, azert teszed, mert jol szorakozol, miközben jatszol. De megis azt mondod "Ahh, ez a jatek nem er meg havi 3000-et". Es lön, megis tolod, emrt elvezed. Raadasul egy olyan verzioval, ami fenyevekre van az eredetitöl.

?????????


Es ne mondja meg nekem semmi, hogy eyg olyan alkotas, ami havi több tiz oranyi szorakozast tudnyujtani, elkepesztöen nagy összetetsegevel, nagyon magas szinten, az ne erne meg havi 3000-et.

Mert ugye az nincs, hogy ha penz nincs, akkor nem jatszik az ember. De ok, szedd le, törtözz. De akkor soha a büdös eletbe ne mondj olyat, hogy "nem eri meg", ha alapbol ugy tolod, ahogy.

2015. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én alapból a többi MMORPG-hez hasonlítom amire én is szívesen költöm a pénzem. De csak egyszer, és ez a lényeg. Mert akinek nincs folyamatos kereslete mint például nekem, annak a havi díj szab legjobban gátat.
2015. aug. 7. 01:17
 8/18 Csiß ***** válasza:
86%
10 év eredeti wow után én is azt állítom,hogy szerintem ez már tényleg nem éri meg a havi 3000-et (ami már rég 4000 az euro árfolyam miatt).Persze lehet már goldért is játékidőt venni..vettem is..Azóta be se logoltam mert olyan szinten unalmas a játék.És ahogy nézem jön a következő újrahasznosított kiegészítő.
2015. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

"ahogy nézem jön a következő újrahasznosított kiegészítő."

Nem is ezzel lesz a gond, hanem azzal, hogy nincs tartalom a wod-ban és ha legion sem hozza a tőle vártat akkor elbukhat az egész játék.

A mop-ot szidták és mindenki a wod-ot várta ekkor tértem én is vissza játékhoz aztán lett belőle jó kis pofára esés. Sablon insták, a játék felújítását ígérték erre adtak új karakter modelleket és örültek, hogy hozzá lehet csapni a mop-ban már felhúzott instáka, raid-ben borzasztóak még ha ez a mytic szerencsétlenség bent is van egy black temple kis cuccban 70-75szintig sokkal több szórakozást nyújt mint ez a grindfest...

A garrison rendszert hagyjuk ki, azzal reklámozták, hogy mindenki kap egy kis erődöt de nem a farmville játék orkosított verzióját vártuk :P

2015. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Cataclysmen a Warriors of Darkness nevű szerver
2015. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!