Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 mennyivel jobb a sims3-nál?

Sims4 mennyivel jobb a sims3-nál?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
sokkal. amióta megtapasztaltam sims4-et már nem játszok sims3-al.
2015. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Katelyn válasza:

Szerintem a Sims4 annyiban jobb, hogy több funkció közűl választhatz a sim létrehozzásánál. ( pl, haj, ruha , SMINK )

Tudod formálni a testétt ,

Modernebb a berendezés.

A rossz, hogy a sims 4- ben a csecsemő kor után egyből a gyerek jön és nem a tipegő amit megszokhatunk a sims3-ban.

Amúgy a sims3-hoz jelenleg sok kiegészítő van és nekem inkább a sims 3 tetszik ( bár még a sims4-et nem probáltam ki, se a sims 3 iegészítőket.

2015. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saavedro ***** válasza:
100%

Nincs Create-A-Style.


Konkrétan nincs város (nem érdemes sehova menni, szinte egyáltalán nincsenek normális közösségi telkek, a térkép mód visszafejlődött).


Grafika IGEN ERŐSEN visszafejlődött. Ultrára állítva úgy néz ki, mint a Sims 3 'low' beállításokkal. Ez objektív, nézd meg a simek haját, még csak nem is szálanként van megcsinálva, a zongora billentyűi nem is térben vannak, hanem egy síkban vannak felfestve. Gusztustalan.


Sokkal kevesebb tartalom van benne, mint a Sims 3 alapjátékában.


Az eddigi kiegészítő (Get to Work) iszonyat béna, az Ambitions gyenge másolata, kb. egy sokadik klón klónjának minőségével. Tartalma szintén kevesebb.


Az Outdoor Retreatnek semmi értelme, kb. 4-5 telek van, ebből 3 a szállás??? De ettől persze nem lesz rosszabb a játék, csak ismét egy felesleges adalék.


Felesleges jártasságok, amelyek SEMMIT nem adnak a játékhoz (pl.: rakétaépítés - nagy nehezen építesz egy rakétát a hátsó kertben, ami létrehoz egy nyúljáratot és ennyi. Mást nem kezdesz vele.). Van hogy egyes jártasságokat lemásolnak és ugyanúgy 'eladják' úgymond a játékban. (Pl.: a gourmet főzés miben különbözik a főzéstől??? Semmiben.)


Már pár egyedi tartalomtól is IGEN ERŐSEN belassul a játék.


Ez mennyivel tűnik jobbnak a Sims 3-nál?


(NE gyertek azzal, hogy majd a kiegészítőkkel ezek megoldódnak!)


Jó dolgok:


- érzelmi rendszer


- rengeteg Simses utalás (igaz, ezek a Sims 3-ban is voltak)


- gyorsabb


- mindenki azt mondja, hogy az építés jobb, én elfogadom (nem próbáltam)

2015. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévővel.

Amikor kijött a 4 azzal kezdtem játszani. Nagyon nagyon sok mindent hiányolok.. Az épités tényleg jobb,de kevesebb bútor van mint a 3-ban. Én ajánlom a 4-t próbáld ki!

2015. aug. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sims 4 évekkel rosszabb mint a 3. 4es annyival jobb ,hogy szebb a grafika és ennyi. Nekem a 3ban az tetszett nagyon ,hogy a városban szabadon mozoghatsz és nincs betöltőképernyő , de mivel itt van nagyon elvette a kedvem. Nekem NAGYON NEM tetszett. A Sims 4et csak annak ajánlanám aki játszott a 2essel kiegek nélkül és tetszett neki ,de még nem próbálta a Sims3at.

Meg persze minden abból amit a 2es válaszoló írt.

Sims3 Rulez :D

2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani #3 válaszoló :D
2015. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saavedro ***** válasza:
Kivéve a grafikáról szóló részt, ahogy látom.
2015. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen :D hát nekem tetszett a grafikája . Legalábbis örülnék ha az lenne a legnagyobb baja :D
2015. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!