Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ócsárolják az emberek...

Miért ócsárolják az emberek annyira a Metin2-t és a Metin2 szervereket? Mi a bajuk a játékkal?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legnagyobb problémáim ezek voltak vele:

-alig vannak küldetések

-a játék lényegében abból áll, hogy kiállsz egy térre és szétversz kismillió mobot

-mivel csak állsz és lenyomva tartod az egérgombot, mondhatjuk, hogy időrabló. Van, hogy több tíz órát 1 szint megszerzéséért szívsz

-a grafika, mivel régi játékról van szó, elég elmaradott

-igen nagy mértékben épít a valós pénzre, valós pénz befektetése nélkül alig jutsz valahova

2015. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

- Nincs Endgame (Nincs csoportos dungeon, nincsenek jutalmak, nincs Raid kihívás.)

- Nincs Normális PVP

- Alig vannak küldetések

- Pay2Win

- Még a dungeonokhoz is fizetni kell

- Alig van tárgy a játékban

- Alig vannak lehetőségek a játékban (4 kaszt 8 spec)

- Kicsi területek

- Darabos játékmenet

- Grafika megragadt egy 90es évekbéli játék szintjén

- Sok a vérpista



Egyetlen egy pozitívuma a játéknak a tárgyfejlesztés, ami benne van egész érdekesnek mondható, de mára már ez is alap a B-ZS kategóriás MMORPGnél.


De tulajdonképpen a játékban semmit sem lehet csínálni. Én 2 hónapig játszottam vele még 13 évesen 2008ban, igazából az első MMORPGm volt, aztán rájöttem hogy az egyik legyegyszerűbb, legbutább és legüresebb MMORPG amit valaha készítettek. A Gates of Andaron vagy 4story nevű borzalom versenyezhetne vele kb.

2015. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Már tíz éve is primitív volt, mára meg már nincs is rá szó. Két dolog miatt tud életben maradni: nulla a gépigénye, és minden országban helyi nyelvre van fordítva (rosszul). Vérzik a szívem, hogy a vele játszó gyerekek azt hiszik, ilyen az összes MMORPG...
2015. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Három év metin van a hátam mögött, igen sajnos elpocsékoltam rá ennyi időt az életemből.

Mi a gond a játékkal?

Az, hogy egy pénzéhes hányadék, amit hiába hirdetnek úgy, hogy INGYENES marhára nem az... Mivel ha nem rendelsz vagy jobb esetben farmolsz SÉ-t, akkor esélyed sincs a játékban. Max néhány mobot letudsz ütni, aztán onnantól kampó. A játékban a sére néhányan több pénzt költenek, mint a WoW játékosok a havidíjra.

A játék grafikája egy hányadék. Jó, lehet rá mondani hogy "RÉGI JÁTÉK NE SZÍDD A GRAFIKÁT!!!!4444NÉGY" de ez nem mentség... Főleg úgy nem, hogy folyamatosan láthatatlan falakba ütközöm és olyan ocsmány a grafika, hogy mire elérek egyik helyről a másikra szemrákot kapok... Ráadásul sok szerveren NINCS is textúra egyes mapokon!

A pvp rendszer unalmas és fárasztó... A skillek ocsmányak és hasznavehetetlenek. Még a sámán gyógyereje és a bm/wp sura védelme, láng lelke és az oltása nevezhető "hasznos" képességnek.

Van a játékban össz-vissz minden karakternek max 5-6 skill, amik közül szinte az összes ugyanaz és a normális ütés többet sebez azoknál...

Ugyebár vannak olyan szerverek ahol a skilleket könnyű kimaxolni (főleg pvp szerverek) és olyanok, ahol 3 év mire szülsz egyet. És mivel egyik sem ér semmit, ezért elpocsékoltad azt a három évet a metin marhaságára.

A képességek fejlesztése (értem ez alatt például a kombót) agyrém. Szinte 80% rá az esély, hogy elrontja a tanulást a nyomorult férge...

A játékban lévő karakterek ocsmányak és inkább a legtávolibb helyre "helyezem" a kamerát, csak azért hogy ne lássam azt a rondaságot, amivel mászkálok.

A mobok undorítóan néznek ki, a runok unalmasak és értelmetlenek, a boss fightok semmitmondók. Most komolyan, csak úgy tudsz megölni egy bosst, hogy lóval beszorítod a egyik falhoz és ütöd megállás nélkül. (sokszor nem is kapsz lovat, azt is szerezned kell).

A mapok nagyok valamennyire, de mivel mindenhol láthatatlan falak vannak, ezért a felére lecsökken a bejárható területeknek a nagysága. Emellett a játékot mikor reklámozzák, akkor felhasználják más mmorpg karakterét mondjuk és bevágják oda, hogy a "legszexibb mmorpg játék a metin2" ilyenkor én meg agyonverném a készítőket a klaviatúrámmal!

A metineb lévő fegyvereket is összelopták mindenhonnan, ahogy a vérteket és valahol még a karaktereket is (privát szerón). Mindezt azért, hogy mutassák MENNYIRE EGYEDI SZERVERT CSINÁLTAK NEKÜNK!

Meg a nagy rosseb...

A játéknak nincs semmi története, a küldetések (igen, küldetések) nem adnak SEMMI használhatót, max pár száz yangot aztán abból fizesd ki a vértet a boltba... Ez olyan, mintha egy százasból kéne a két évi számláidat befizetned. És nem százezerre gondolok, sima százasra.

A játékot önkéntesek fordítotték (nemcsoda) a gm-ek azok annyit érnek mint a prosti lyukában egy pattanás, a szorzók hiába vannak 100%-on vagy 1000%-on, akkor sem ad se exp-t a játék se yangot...


A metin2 egy kalap trágyadomb, remélem hogy pár év és teljesen eltűnik ez a játéknak nevezett szégyen. Ne játszatok vele, mindenki menjen el róla, had csődöljön be az egész! Amúgy sem tudnak semmi újat a készítők, azon kívül, hogy lopkodnak mindent más játékokból...


És büszkén kijelenthetem, hogy ez a legszarabb játék a világon! Se történet, se játékélmény, se grafika se semmi! Nagy tapsot azoknak akik játszanak még vele és akik készítették, elismerésem gyerekek! :D

2015. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek olyanok akiknek pocsék a gépe, és csak ez fut rajta, meg kisgyerekek, akik csak ezt értik, mert magyar.
2015. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a komment nem semmi, gratulálok és elismerésem!:D

Egy apróságot jegyeznék meg, van egy metin2ről levált szerver ami hasonlóságot mutat ilyen téren, talán az még élvezhető (nevet direkt nem írok).

2015. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!