Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az oldmt2-n hogy lehet gyorsan...

Az oldmt2-n hogy lehet gyorsan sok pénzt szerezni mert már nekem nem megy mióta mindenki fém árulásból próbál megélni vagy tudtok-e jó metin2 szervereket ami jobb az oldmt2-nél?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 13:57
 1/4 anonim válasza:

49-en pecáz sokat döglöt amur grilezve 300m a ponyt grilezve 100-150m egy halszálka 30m egy kagyló 30-40m mindig boltolj csinálj 30 as kari vagy 35 öst nagy ki tartásal üsd a kk-at.Egy opcsere is ott van 60 m.Aztán mikor jobb vagy kezd a skileket csinálni ez a leg fontosab aztán kezdj gyüjteni új cucokra amik 70-75 nek jó oan már sd3 ott egy pók tojás ami kiesik kb 20m et ér db ja de sokat ütsz.

Röviden enyi én két hét alat ösze hoztam egy 75 öst ami alap volt persze de a lényeg hogy onan kezdtem igazán haladni elöre.

2015. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Más szervereken nem javaslok azokal az a gond ha fel kapotak lesznek a gf metin szopatja öket.Vagy ha kevésbé felkapot akor meg szép lassan be csödöl.Oldmt2 és a gf közöt van egy szerzödés.Szoval elég stabil egy szerver.

Ám mondom a lényeg az hogy ki tartoan boltolj mindig legaláb 2 vel.Meglátod szépen haladsz majd csak kitartonak kel leni.

2015. jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy 77-es és egy 49-es karakterem is, a kisebbel, akkor horgászgatok meg minden, de a nagyot hogyan tudnám hasznosítani pénzszerzés ügyében?
2015. jan. 28. 09:46
 4/4 anonim válasza:
Hát sokminden magunktól függ,probáld csak szülséges dolgokra költeni a pézt de ha van 77 esed azal mehetnél sd3-ba.Ám mi a neved a játékban meg melyik birodalomba vagy?
2015. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!