Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érné meg megvenni?

Hogyan érné meg megvenni?

Figyelt kérdés

Megvan dobozosan a WoW Battlechest, a Pandaria, és a Starcraft II Battlechest. Tervezem beszerezni a Diablo III-mat és a Reaper of Soulst, valamint a Draenort is.

Érdemes ezekből is dobozost venni? Inkább itt a két Diablon van a hangsúly, mert a Draenor G2A-n és dobozosan közel egy árban vannak, viszont a Diablo G2A-n 6000+6500 Ft kb, dobozosan 10-10 ezer, ami már nem elhanyagolható különbség.

Ér-e közel 8 ezer Ft-os különbséget a játék?

Folyamatosan nézem pl. a www.ipon.hu -t, ahol néha lemegy az ára akár 6-7 ezer Ft-ra, aminél már nem is kérdés, hogy a dobozos kell.

PlayIT-n mennyi volt az áruk?



2015. aug. 2. 03:53
 1/6 anonim ***** válasza:

diablo 3 nekem 1 hónapnyi élvezetet nyújtott, mert kb másról sem szól, hogy mész gyapni és sz*psz a riftben.


Dobozost akkor vegyél, ha te is dobozmániás vagy. De csak rajtad áll. Amúgy meg g2a-n kívül sok másik kulcsos oldal létezik, amik jóval olcsóbbak is.

2015. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néztem máshol is kulcsárat, de nem sokkal kerül kevesebbe, a G2A-ban meg megbízom és ez többet ér annál az 1€-nál. Esetleg kb ilyen áron nem lehet megvenni 20€ helyett 20$-ért valahol?
2015. aug. 2. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
1:1 átváltás van, 20dollár:20euro:20font. Ha megveszed 20 dollárért, nem fogod tudni használni európában, mert amerikai kódot vettél az IP cím érzékelő meg jelzi, hogy nem ott vagy.
2015. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oké, de a G2A-n ugyanúgy tudok venni USA kódot. Igazából az összeg szerintem itt fix, csak beállítástól függ, melyik pénznemben mutatja. Csak mert Blizzardnál tényleg az a jellemző, hogy 1:1 az átváltás $ és € között (fontnál már nincs így, de ez érthető).
2015. aug. 2. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a cd galaxisban összesen 10000 forintért vettem meg a Diablo 3 és kiegészítőt DOBOZOSAN :D Valami leárazás volt pont azon a héten mikor rákeresten hogy mennyibe is kerül. Most megint olyan 8-9 ezer között mozog külön külön.
2015. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az rohadt jó ár! :O Egybe a kettő 10k? Mikor volt ez?
2015. aug. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!