Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben Kennen...

League of legendsben Kennen vagy IV. Jarvant-t érné meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés
elsősorban topra szeretném vinni de azt tudom hogy jarvan jó jungle be is. nektek mi a véleményetek ezekről és melyiket érné meg jobban megvenni?

2015. febr. 6. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

j4 erős ahogy kennen is j4 jungle nagyon meta champ de kennen top is most kezd az lenni :D

inkább azt döntsd el ha tankosabbal szeretnél játszani akkor j4

ha távolságit illetve nagy mobilitással karaktert szeretnél akkor kennen

2015. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ rendelkező
2015. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 koviberci válasza:
J4 toppon op és fun. A passzívod nagyon erős, sokan lebecsülik de nem szabad. Kennen is nagyon op, szerintem döntsd el hogy tankos akarsz lenni, vagy inkább távolsági, mage, meg poke-olós hős.
2015. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TriwilderMC válasza:
Nekem meg volt Jarvan nagyon op de jangelbõl csak 6os szinttõl èrdemes genkelni mert az ultival le tudod fogni az ellenfelet! Kennen távolharcos de nagyon jó! Ha választani kène èn Jarvant ajánlanám de te tudod. Jarvan op tank ès baromi erõs is ugyhogy az èn szavazatom Jarvanè!
2015. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!