Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek kezdjek el videózni?

Szerintetek kezdjek el videózni?

Figyelt kérdés

Androidos játékokkal foglalkoznék valamint néhány tutorial videó.

11 éves NORMÁLIS fiú vagyok.

Nemkérek olyakat hogy nokedli inkább menny mesét nézni. De ezen kivűl elfogadok mindent.

Napi 1-2 videó lenne attól függ mennyire lesznek felkapottak.



2015. júl. 30. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha videózni akarsz csinálj valami egyedit ne játékokat videózz. annak van értelme és az fogja érdekelni az embereket ha valami egyedivel szórakoztatod őket
2015. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit böngésztem a youtoube -on és nem valami android játék videót találtwm. Természetesen a magyaroknál. Gondolkozom rajta hogy miről is kellene de nemjut eszembe semmi. :-( Talán tiis irhatnátok valami témát :-D
2015. júl. 30. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, mert hidd el 11 évesen akármilyen normális is vagy piszkálni fognak. Plusz ennyi idősen még nincs meg az igényes videózáshoz szükséges szókincsed, stílusod, általános műveltséged.
2015. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Éppen ma néztem egy 10 éves lány videóst pár videója van 15 ezer feliratkozó.
2015. júl. 30. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma már nincs olyan hogy egyedi.
2015. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

figyelj, te tudod, a te szabadidőd, energiád, pénzed. Azért csodát ne várj tőle.


Normális fiú vagy. Ami engem illet én némítom az olyan videókat neten, ahol a herélt kakas hang felcsendül. Egyszerűen irritál az a fajta magas hang.


Napi 1-2 videó azért az elég sok ám. Ha csak azt nézed, megvágni, effekteket belerakni, tisztázni, égetni, feltölteni, ez minimum 6-7 óra. Tehát te bevállalsz napi 6-7 órát. Szünetben még csak-csak, de iskola mellett nem hiszem, hogy menni fog. Persze ha rendszeres a videó feltöltés (pl heti fix 1), azzal már el lehet indulni.


Mindenképp kelleni fog egy normális mikrofon (akár külső, akár headset 10k+ kategóriában).

A játékot mondjuk te tudod hogy szeretnéd felvenni, csak ne az legyen, hogy tartod a kamerát a mobilod felett és azt veszed, az elég röhejes lenne.

2015. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. Valaszolo: ja hogy mondjuk temakat...ne kenyszerbol csinald mert ugy nem lehet. Ha nincs semmi epkezlab otleted ne is csinald mert felesleges. Hidd el enis videoztam 12evesen jatekokat, de annyibol allt hogy probaltuk utanozni mas videosok dumait, nem volt fogalmunk a nagyvilagrol es a dolgokrol. Mostani fejemmel 16 evesen elkezdenek egy vlogot nyitni- politikaval foglalkoznek, mindennapos tevekenysegeket elmeselni, filmek megnezese utan mondanek rovid kritikakat, basszusgitar oktatas illetve zeneles, elet dolgairol meselni, nagyvilag, tovabbtanulas, verseim publikalasa. Magyarul a stilusommal foglalkoznek: zeneket,verseket szerzek, liberalis vagyok, erdekel a politika es a nagyvilag tortenesei, a filmek es konyvek alapos elemzese. Ez vagyok en, mert majdnem felnott fejjel ezek erdekelnek, ilyen a latasmodom. De nem kezdem el mert a tanulas miatt nincs idom ra sajnos. Neked vannak 11evesen ilyen beallitottsagaid, stilusod, sajat velemenyed? Szerintem nincs. Max jatszani tudsz de abbol rengeteg van a youtubeon es mar csak a hiresebbeket nezik mert nekik van gepuk az uj jatekokhoz es alapbol elonyuk. En azt mondom varj egy picit meg aztan mas vonalon kezdj el videozni ne jatekokkal(termeszetesen ha szeretned csinalni es sajat magadtol nem mas otletevel)
2015. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kameráznám a a telefonomat hanem tableten felvevővel készítenék valamit. Utólag nézem. Elírtam... Nemtudom hogyan sikerült.. Heti 1-2 videóra gondoltam.
2015. júl. 30. 17:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam hogy bicajos túravideó.
2015. júl. 30. 17:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Ormális hangom ilyen mélyebb tehát nemtudom hogy idegesítené a nézőimet. Persze ha egy szar mikrofonnal lennék akkor elképzelhető
2015. júl. 30. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!