Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött a minecraft 1.9 snapsho...

Kijött a minecraft 1.9 snapshot. Vélemények?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qWDFr4BvN1g



Rég került bele ennyi frissítés.


2015. júl. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egy rakás ***********. szóval ja. Minek? Ez nem minecraft, mintha egy teli modolt MC-vel játszanék... Borzalmas, minek kellet Kb mindent megváltoztatni? Ha egyszer játszok azzal a verzióval, az is csak egy próba lesz. Maradok 1.8-nál... Minek több fajta nyil? minek 2 kéz? és mi az az end? Legalább ne lenne repülő sza*ok, arról hogy a csávó felvette a sárkány fejét, arról ne is beszéljünk... Szar az egész. De ez csak a Microsoft miatt van. Szerintem az emberek nagy része megérezte. hogy az ő kezükben ez lesz a minecraftal... Legalább MÉG nincsenek DLC-k... mondjuk Diamond set dlc most csak 1 $ és egyből dia szettel kezdesz... hagyjuk. ezt gondolom
2015. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óhh.. Szerintem a minecraft az 1.8 verzióval teljesen készen is van. KÉSZ van! Csomó mod támogatás, rengeteg kliens. Szerintem az 1.7.2, 1.5.2,1.2.5 verziók voltak a legjobbak, mindháromnak hoisszú volt az "élete", ma is van még pl. 1.2.5 nosztalgiaszerver.... Kb. annyira fogják ezt a játékot tönkretenni az állandó frissítésekkel, mint ahogy a Need For Speed szériát szerintem. Most komolyan. Az nfsu2 a kedvencem, de a need for street pro street egy f*s...
2015. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. Nagyon lassúan műkszik, fagy az egész stb... Habár ez még csak egy snapshot. Lassan tölti be a világokat. Oké, ez nem baj. DE akkor jönnek a tapasztalatok. Minek annyi új nyíl? Úgyse fogja használni senki... Ráadásul zavaró is. A legnagyobb szarvashiba az, hogy találtam benne valami izét, ami teknősre akar hasonlítani, de inkább pacmanre hasonlít. XD Sárkányfej. Ez oks, miért ne? Találtam még néhány ratyi virágot. Minek??? Ezeket a főbb frissítéseket találtam, a potikhoz úgyis mindig hozzátoldanak valamit.
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1-nek:

Istenem! -.-'Jól teszed! Maradj az unalmas össze-vissza kattintós pvp-nél, az unalmas harcnál, a könnyen legyőzhető sárkánynál és az egyéb unalmas dolgokhoz!

Kérdezőhöz:

Szerintem nagyon menő és nagyon jó,hogy pár modolt dolgot tettek bele,mert például a gépem nem igazán akarja a modolást. A kedvencem az új harc rendszer és az új command blokkok,mert végre,nem csak össze-vissza kattintasz,mint egy hülye,hanem meg van mindennek a nehézsége. Az új command blockkok azért tetszenek,mert kevesebb fps esz meg,kevésbé helyigényesebb és egyszerű.

2016. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!