Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Xbox 360. Grafikai...

Locura kérdése:

Skyrim Xbox 360. Grafikai hibák telepítéskor? Legendary Edition DLC-k telepítése? Segítség!

Figyelt kérdés

Megrendeltem a Skyrim: Legendary Editiont Xbox 360-ra. Még meg sem érkezett, de máris kérdések vetődtek fel bennem :)

Hallottam arról a problémáról, hogy ha feltelepítem a játékot, a textúrák csúnyábbak mint telepítés nélkül. Ezt még mindig nem javították ki? Vagy telepítsem mert a patchek megoldották? Hozzá kell tennem, hogy 4GB-os Slimem van, egy 16Gb-os pendriveot használok háttértárnak.

A másik kérdésem az volna, hogy ugyebár a Legendary Edition-el CD-n kapom meg a DLC-ket. Ezeket gondolom fel kell telepítenem... Erre a célra megfelel a fent említett pendrive?

Már nagyon várom a játékot, és szeretnék majd úgy nekiülni, hogy mindent elsimítottam. Ha a kérdéseim közül egyre is tudsz válaszolni, kérlek ne habozz! Előre is köszönöm a segítséged, Dovakin :)



#Xbox 360 #Skyrim #Skyrim Xbox 360
2015. júl. 28. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!