Xbox 360 SKYRIM Legendary Edition. Nem mennek a DLC-k! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt LIVE-os letölőkód a dobozban, vagyis mindennek a lemezen kellene lennie. … :|

2014. dec. 2. 22:24
 1/4 A kérdező kommentje:

HELYESBÍTEK!!!

Megnéztem egy videót, amiben kicsomagolnak egy ilyen játékot, és van benne egy külön DLC lemez, aminek nyoma sem volt az én játékom dobozában!!!!!!!

Nehogy valaki azt írja, hogy nem legendary, mert ott áll hatalmas betűkkel írva a dobozán, és nem mint reklám…

2015. jan. 14. 18:12
 2/4 anonim válasza:
Elvileg kell lenni egy 2.CD-nek. Hol vetted? Mert ha használt lehet hogy az eladó kifelejtette/kihagyta belőle. Ha új és boltból vetted szólj nekik.
2016. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utólag jöttem rá, de abban az egyébként bontatlan dobozban csak egy reklámja volt a legendary-nek…

Végül 2018. augusztusában megvettem, Xbox360-ra a lemezes legendary edition-t, a német verziót. Vateráról.

Sokáig tartott, de megtaláltam, megszereztem… és működik. :)

2019. jan. 11. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
*vatera: playworld13 ;)
2019. jan. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!