Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet CS:GO-ban skineket...

Lsiens kérdése:

Hogy lehet CS:GO-ban skineket illetve ládákat eladni?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy 30 nap és egy év közti steames vásárlással kell rendelkezzek, hogy tradelni tudjak. Steamen lett véve a játék több mint 30 napja, de giftben küldték. Ilyenkor mi van?

2015. júl. 28. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van hogy nem lehet piacozni. Vegyél valami kis pár centes játékot, mindegy mit, várd meg az időt és utána már fogsz tudni.
2015. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy vásárolni/eladni tudj venned kell valamit steamon 5$ értékben, mindegy mit lehet az játék, skin stb. Vehetsz egy skint 3$ ért meg egy játékot 2$ ért. A lényeg, hogy költs el 5$-t. Cserélni illetve ajándékokat küldeni/fogadni elvileg tudnod kellene (én tudok, pedig én nem vettem steamon semmit)
2015. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Új a rendszer, csalók miatt minimum 5 eurót költened kell (szűrés).

Mivel a cs:go-t gondolom leárazva vetted (vagy kódot váltottál be), így nincs meg az 5 euró. Ha kódot váltasz be, a pénz nem a steamen keresztül megy át, vagyis olyan mintha 0 eurót költöttél volna. Hisz ki tudja, lehet boltban dolgozol és kiloptad a játékkódot, semmi sem lehetetlen.

2015. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!