Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv. Valaki adna tippeket...

LegradiL kérdése:

Üdv. Valaki adna tippeket hogy hogyan fejlődjek gyorsan League of Legendsben?

Figyelt kérdés

Mert látom h van aki 150 győzelemmel lvl.19-es és van aki 77 győzelemmel lvl.30-as. Hol játszak és hogyan??

A válaszokat előre is köszönöm :D



2015. júl. 28. 00:43
 1/2 Chessbase válasza:
Igazából minél tovább tart 1 meccs annál több tp-t kapsz, meg ugye lehet h többet játszott botok ellen a 30 as ezért van kevesebb győzelme.
2015. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normál játékért több pontot kapsz.


Kiélezettebb játékért több pontot kapsz (mindenkinek csak a nexus-a áll, kb ugyan annyi a két csapat ölése, stb. Ha nektek minden tornyotok áll az ellenségnek meg egy sem, akkor kevesebb xp jár).


Hosszabb játékért több pontot kapsz (25 perc körül már jól adja, de lineárisan egyre kevesebbet az idő telésével, szóval két 25 perces meccsért már több xp jár, mint egy 60 percesért).


Nashor és dragon ölések. Ha sokszor ölitek őket, több xp jár.


XP boost (boltból), azzal elég hamar fel lehet fejlődni. Én régen smurf accok húzásánál használtam, 3as szinten kaptál 400 rp-t, abból kijött 3 napos XP boost, 1.5 nap alatt meg is volt a 10-es szint.


A győzelmeknél meg vedd figyelembe, hogy csak az adott játékstílus győzelmeit nézi. Tehát lehet valakinek 100 normál 5v5 győzelme, de közben meg dominionon vagy Twited Treeline-on bőven 1000 win felett jár. De az is lehet, hogy van 1000 botok elleni győzelme. Ezt nem tudhatod, csak akkor, ha más meccsfajtákra is elmész vele és megnézed a meccs végén.


A leggyorsabb szerintem a 3as szinten kapott RP-s XP boost + 5v5 normál.

De a helyedben nem kapkodnám el a szintlépést. Először is, ha nagyon gyorsan akarsz fejlődni, nem lesz IP-d se hősökre, normális 3as szintű rúnákra meg végképp nem.

Alapból van 2 rúnaoldalad, amibe már 20-as szinten vásárolhatsz. Egy normális AD rúnaoldal 17.000 IP, AP meg 16.000 körül van. Szóval máris ott tartunk, hogy 20-as szintre kell minimum 33.000 IP megtakarítás. Ez 5 db 6300-as hős.

Vagy nem ruházol be rúnára aztán sírni fogsz, hogy úgy szájba vernek 20as szint felett, mint a szél és nem érted, miért.


Szóval én a helyedben nem erőltetném azt a gyors fejlődést.


A másik tipikus hiba, hogy valaki azért megy fel gyorsan 30-ra, hogy rankedozhasson. Csakhogy rúna nincs, normális hősök nincsenek, tapasztalat majdnem egyenlő a nullával. Utána meg mindenki majd téged fog cseszegetni, hogy "Ha ilyen szar vagy minek jöttél rankedra", "b**zd meg magad" és a társai. Tényleg jó személyiség építő lehet az ilyen folyamatos élmény.

2015. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!