Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abból lehet baj ha egy gépen...

Abból lehet baj ha egy gépen két ncore felhasználói fiókról lett letöltve?

Figyelt kérdés
Azért érdem mert nekem is és a bátyámnak is van egy-egy felhasználói fiók. Én nem nagyon szoktam töltögetni és hga igen akkor is a bátyámét hasznájuk de a multkor nem jutott eszembe a bátyáménak a jelszava így az enyémben indítottam el a torrentot. Ebből származhat valami probléma?

2015. júl. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

passz, ha visszatöltöd, amit leszedtél, akkor nem hiszem.

Sokan vannak, hogy 2 gyerek 1 gép, szóval nem hinném, hogy véresen veszik az 1 IP 1 ember dolgot.

2015. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd ki a profilodba
2015. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ezzel nem árt vigyázni, sőt, jobb, ha meg sem történik, ugyanis sérti a szabályzatot. Egy gépen kizárólag egy felhasználói fiók használható, amennyiben két fiókról is belépnek ugyanazon a gépen és használják, akkor mindkettő hozzáférést elvehetik. Ha több gépről de egy netről nyomjátok, az még megengedett, viszont azt ki kell írni az "Üzenet a staffnak" részhez.
2015. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!