Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogyan szerezzek...

A sims 3-ban hogyan szerezzek simpointot ha csak letöltve van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval én olvastam minden félét hogy csak ,akkor lehet ilyet szerezni ha dvd-n van meg a játék de én letöltöttem. Ha most regisztrálnék,akkor semmi simpointot nem kapnék? Esetleg vennem kéne? Mert én nem akarok úgy...

2015. jún. 14. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tolvaj vagy, dehogy adnak bármit is, ha regisztrálsz és venni sem tudsz semmit lopott játékhoz.
2015. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na jó.. van valaki aki értelmesebben tud fogalmazni és ha lehet nem rasszista....
2015. jún. 14. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz se venni se hasznlni mert az alap kódja a regisztrációhóz kell
2015. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel voltam rasszista?
2015. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit értetlenkedsz. Lopott játékot nem lehet a neten regisztrálni, így simpointod sem lehet egyáltalán sehogy. Csak majd ha megveszed a játékot, mint minden normális ember. Mondjuk azt sem értem minek neked simpoint egyáltalán...
2015. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt nem ideakartam írni....

De miért lenne lopott a játék? Minden normális ember, aki nem akar fizetni az letölti.

Értem...akkor köszi a válaszokat.

Nem mindegy, hogy mire kellenek a simpointok? A lényeg hogy én tudom

2015. jún. 15. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:

"De miért lenne lopott a játék? Minden normális ember, aki nem akar fizetni az letölti."


Ezért tart itt ez az ország...

2015. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátom, azért lopás, mert ingyen töltöd le azt ami valójában pénzbe kerülne. Ha termelsz 10 kg paprikát te sem osztogatod ingyen. És ha már lopod akkor szerintem ne várd el azt, hogy még prémium dolgokat is kapjál mellé.
2015. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De akik igy írogatnak azok mindig megvesznek mindent mert szerintem ti is néztek olein filmeket és az is lopásnak számit mert gondolom nem mentek el megvenni és beteni a lejátszóba ez úgyanolyan dolog
2015. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy szóval nem mondtam, hogy megvettem eddig az összes játékot amivel játszottam. Csak megpróbáltam elmagyarázni , hogy miért is lopás ez. És szerintem te is sűrűn használsz ilyen lehetőségeket.

8-as vagyok.

2015. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!