Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban hogyan szerezzek...

A sims 3-ban hogyan szerezzek simpointot ha csak letöltve van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval én olvastam minden félét hogy csak ,akkor lehet ilyet szerezni ha dvd-n van meg a játék de én letöltöttem. Ha most regisztrálnék,akkor semmi simpointot nem kapnék? Esetleg vennem kéne? Mert én nem akarok úgy...

2015. jún. 14. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kell az összes kiegészítőt megvenned csak van egy olyan nevű hát kiegészítő, de inkább csomag azt hiszem 1000-2000 forinté van az üzletekben és elérhetővé teszi az összes simpontos dolgot(város, ruha...stb.) én megvettem és minden egyes kiegészítőhöz kapok simpontot, de én még nagyon az elején vettem meg akkor még nem lehetett letölteni utána meg már mindegy volt, viszont a sims 4-et már letöltöttem. :)
2015. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!