Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A capcom befejezte a devil...

A capcom befejezte a devil may cry sorozatot a dmc4-gyel?

Figyelt kérdés

Csak mert annyi megválaszolatlan kérdés van. És szerintem simán össze lehetne hozni egy 5. részt ahol pl kiderül, hogy kicsoda Nero es mi köze van Spardahoz, vagy hogy Vergil tényleg meghalt-e. Igazàból nagyon bíztam abban, hogy lesz folytatás egészen addig, amíg az új DMC kijött... Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem hiányoznak a régi karakterek, a régi történet...

Szerintetek van esély arra, hogy a capcom folytatja az eredeti devil may cry sorozatot, vagy már kizárt?


2015. júl. 17. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányoznak a régiek. :D

A folytatás szerintem attól fog függeni, hogy mennyit kaszálnak a dmc4-el. Mivel ameddig jön valamiből bevétel annak nem hagyják abba a gyártását, hiába van belőle mondjuk már 10 rész (lásd AC. Bár annak nem tudom, pontosan mennyi része van. De az Assasin's Creed-et is már szinte naponta f*ssák ki magukból a készítők...)

Szerintem úgy 50-50% esély van a folytatásra és a sorozat végleges lezárására.

2015. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!