Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogy fojtatnátok a gta...

Ti hogy fojtatnátok a gta sorozatot?

Figyelt kérdés
ti mint pl gta iv hez készítenétek a gta v höz dlc ket vagy egyből gta 6?bár már olvastam olyanokat hogy back to vice city lesz a gta 6 alcíme!
2015. máj. 31. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
bár ugy lenne az igazságos hogyha vice cityben játszódna(a játékteret megnagyobbítva)mert ha gta iv dlc jét nem számítjuk bele akkor igy volt 2xliberty city gta3 gta iv 1xvice city gta vc 2x san andreas gta sa gta v
2015. máj. 31. 20:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos lesz most is egy vagy két nagyobb terjedelmű DLC, az is biztos, hogy az Online is bővülni fog még, legalábbis a jelenlegi generációs konzolokon és PC-n. A folytatáson pedig felesleges gondolkodni, úgy se tudhatod, hogy mi lesz. Mondjuk LS és LC szerintem pihentetve lesz. A VC épp ezért jöhet szóba, de azon se lepődnék meg ha egy új várost kapnánk. Én személy szerint mondjuk Las Venturas + San Fiero kombónak örülnék és az azokat körbevevő vidéknek.
2015. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy VC 2x (VC, VC Stories) volt, LXC pedig 5x (III, Advence, LC Stories, IV, ChineTown Wars).
2015. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LC* az x nem tudom, hogy került oda.
2015. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!