Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újabb segítséget kérnék. (? )...

Shadownight17 kérdése:

Újabb segítséget kérnék. (? ) Skyrim?

Figyelt kérdés
Tegnap meglett a HeartFire DLC. És, honnan lehet a házhoz szerezni anyagot? Esetleg kód van hozzá? Sok kedvem nem igazán lenne fát vágni, meg tudja a fene mit kell tennem. Tehát a tolvajkulcsot is tudok (csalással) szerezni. Nem erősségem a csalás, de ha lusta vagyok használok kódot. Vas kellene, meg a többi szükséges anyag.
2015. júl. 16. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó móka házat építeni:) sokkal jobban fogsz kötődni hozzá ha ténylegesen megdolgozol érte. De itt a kód akármihez ami kell:p https://www.youtube.com/watch?v=7IdEaTPRSDM
2015. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szeretem ha meg kell dolgozni a cuccokért. A küldetéseket is szeretem csinálni, csak ugye ez most lett meg, és nem tudom mi hol van, keresgélni meg nem akarok most. De köszönöm a segítséget. :)
2015. júl. 16. 23:13
 3/28 A kérdező kommentje:
Hűha..Az az öltözék hol szerezhető meg ami a videóban van a karakteren? Sokszor láttam már, de nem találtam eddig, vagy az küldetésben lesz? Esetleg mod?
2015. júl. 16. 23:17
 4/28 anonim ***** válasza:
Az szerintem a daedric armor, de elég sötét van a videóban. Amennyiben az, nem mod, nem küldetés, meg lehet kovácsolni ha megfelelő szinten vagy és megvannak az alapanyagok. Ja és ha van kedved itt se kell nagyon keresgélni. Bányákban találhatsz sok fémet, stb, vehetsz a kovácsoktól, fát azt aprítani kell a favágó helyeken, meg azt hiszem fizetni is valamennyit, a többi anyagot is lehet venni városokban. Van egy bányászható kupac valahol a ház környékén abból a kőből nagyon sok kell, de az sose fogy ki. Hű ez elég értelmetlen lett, de kérdezz ha valami nem világos:) #1
2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez a bányászott kő kellene, Quarried Stone. Sehol sem találok. Pedig az kellene sok-sok a házhoz. A ház körül néztem, de nincs.
2015. júl. 17. 00:18
 6/28 A kérdező kommentje:
A választ pedig köszönöm.
2015. júl. 17. 00:18
 7/28 anonim ***** válasza:
Pedig az az, ott kell legyen a ház körül:) ha elmondod melyik helyet kaptad akkor tudok mondani/mutatni pontosabb leírást is.
2015. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Morthal-nál kaptam a "telket" :D A jégfutó roncsa ott van a közelben. Szürkébb, nem túl szép helyen van.
2015. júl. 17. 00:42
 9/28 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! Bamba lélek vagyok.:D Ezen kívül még kérnék segítséget, honnan szerezhetek állatokat?
2015. júl. 17. 00:50
 10/28 anonim ***** válasza:

Nekem a falkreathi volt, de van itt videó amiben megmutatja, csak nem tudom melyik az...de a kettő közül valamelyik. https://www.youtube.com/watch?v=v_JZuPsZZl4

https://www.youtube.com/watch?v=HEnkwwXPhcQ sok más is van benne:D

2015. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!