Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben megakadtam, segíteni...

GTA 5-ben megakadtam, segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Jelenleg 41%-nál tartok.

Missions: 33/69

Hobbies and Pastimes: 17/42

Strangers and Freaks: 10/20

Random Events: 14/14

Miscellaneous: 1/16


Michelle-el és Trevor-al megcsináltam a repülősulit.


A 3 főhős egyikénél se található küldetés amit meg lehetne csinálni, ilyenkor mi a teendő?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. júl. 15. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
checklist
2015. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő Michael, a Michelle egy női név :D És valószínűleg fogsz kapni egy telefon hívást valamelyik karakteren, ami el fog indítani egy küldetéssorozatot. Válts át mondjuk Michaelre vagy Franklinre, és várj egy pár percet. Hívni fognak.
2015. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo ha neked sikerult ezt a problemadat leirni akkor oszdmeg velem merrt ugyan ez a bajom
2015. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ÚÚ most így, hogy írtad, valóban nőiesen írtam a nevét :D bocsánat :) megpróbálom a váltást és várást hátha lesz valami. :)

Köszönöm a segítséget!! :)

2015. júl. 25. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pontot ahol jól el lehet bujni és hivd fel Trevor/micheal/Franklin attól függ kivel vagy
2015. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!