Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3, parancsprogramsor...

Sims 3, parancsprogramsor hiba? Mi ez és, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha nem gond bele is kezdenék. A gépem Win 8-as ez elvileg nem is kéne, hogy gondot jelentsen és a hiba alapján amit ki ír nem is ez a gond. Egyik driver-em sem hiányzik, próbáltam internetről letölteni még hozzá, de a helyzet az, hogy nem ez a gond. A gépigény sem jelenthet problémát már többször is ellenőriztem. Többször is újra telepítettem már a játékot (min. 5x) kiegészítőkkel, azok nélkül, de sehogy sem volt jó. A gond a következő: Tökéletesen elindul, a simeket is hibátlanul megszerkesztem meg minden, még maga a játék is elindul, de egy idő után (ez teljes mértékben változó) lefagy, kiírja, hogy a játék működése leállt, megoldást keres, majd teljesen kilép. Ha internet kapcsolattal indítom el a játékot, akkor ki is írja a következőt:

Hiba található a parancsprogramban!

Sor:104

Karakter: 3

Hiba: A várt elem azonosító, karakterlánc vagy szám

Kód:0

URL: [link]

Folytatja a parancsprogramok futtatását a lapon?


Természetesen itt mindig az igenre mentem és elkezdtem játszani, de mint említettem lefagy és kilép. Nem tudna valaki segíteni? Válaszaitokat előre is köszönöm.



#letöltés #Sims #Sims 3 #driver #parancsprogramsor hiba
2015. júl. 15. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!