Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam Support, Ellopott...

Steam Support, Ellopott felhasználó?

Figyelt kérdés
A Steam accountomat ellopták. Érthető módon lezártam és irtam a Supportnak. Küldtem nekik bizonyítékot is PayPal utalás screenshotot. Amiket leirtak, (nézzem át a virusokat, valamint hogy változtassak steam support jelszót) megtettem. Azt irták válaszolni fognak e-mail formájában. A sokadik e-mailemre sem válaszoltak. Akik tudják hogy kell ilyet csinálni, válaszoljon. Nagyon fontos lenne. Légyszives ne olyanokat irjatok, hogy "Vigyázz jobban az accountodra" és ilyesmik.

2015. júl. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Angolul írd a levelet, és várj. Nekem 1 hónapra válaszoltak.
2015. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Angolul írtam a levelet, bár az angol tudásomban akadnak kiventivalók, és nem tudom pontosan miket is kellene írni.

Szempontokat tudnál megadni, ha megkérhetlek, mit is kellene belefogalmazni a levélbe?

2015. júl. 14. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján mindent jól csináltál, várj.
2015. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!