Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honan tudnék a The Elder...

Honan tudnék a The Elder Scrolls - Skyrim-hez patcheket letölteni?

Figyelt kérdés
Nincs steamem, és nem is szeretnék rá regisztrálni, szóval automatikusan nem megy.

2015. júl. 14. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Csak Steam-ről lehet letölteni, warez boy.
2015. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem szeretnél rá regisztrálni? Nehogy tudjál fillérekért eredeti játékokat vásárolni?
2015. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: azóta jobban megnéztem a neten, és már le is töltöttem hozzá 5 patchet.A válasz tehát teljes mértékben haszontalan - ppiros ujj. :))

Második válaszoló: ki mondta, hogy nem vettem meg a játékot? xd A válasz szintén haszontalan, ráadásúl semmi köze sincs a kérdéshez, nem csak piros ujjat kapsz, hanem feljelentést is.Őszintén remélem, hogy kitiltanak. :)

2015. júl. 14. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Hú, te aztán nagyon kemény csávó vagy! Hány éves vagy, 8? Abból ítélve, hogy smiley-val akarod nyomatékosítani a mondataidat, nemigen lehetsz idősebb.

Jaj, jaj, jaj, ne tiltass ki a gyakorikerdesek.hu-ról, mi lesz akkor az életemmel?


Ha tényleg eredeti Skyrimed van, akkor automatikusan fel van patchelve az 1.9.32.0 verziószámra. Ennél újabb nincsen, akkor minek kéne a neten frissítéseket vadászni?

2015. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban 1.9.32.0.8
2015. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért, ha megveszem a játékot akkor az eredeti kell legyen?? xd Látszik, hogy nem értesz a témához, inkább ne irj többet okoska.


A smiley nyolcéveseknek lett kitalálva?Ezt sem tudtam eddig...

2015. júl. 14. 21:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Figyelj, én tudom, hogy csak azért regisztráltál az oldalra, hogy provokáld a másikat (ez az első válaszodból is látszik, és abból is, hogy le sem sza**d ha kitiltanak), de nem tudnál csak a körülötted lévőknek keménykedni, akik pl. előtted állnak, és békén hagyni a többieket?
2015. júl. 14. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
#6: Ha te képes vagy fizetni egy nem eredeti szoftverért, akkor kettőnk közül nem én vagyok a hülye. Ha torrentelsz, tedd ingyen. De miért fizetne bárki a kalózverzióért, ha megvehetné az eredetit is?
2015. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Nem tudom, ezt honnan vetted, de már vagy négy éve van meg ez az accountom. Akármilyen furcsa, a munkámhoz tartozik, hogy ilyen fórumokat olvassak, ha valami érdekes vagy furcsa kérdést találok, arra reagálok is. Nem akarsz regisztrálni a Steamre? Miért, hisz csak előnyei vannak, és semmi hátránya. Na, ezt megkérdezem. Semmi gorombaság vagy agresszivitás nem volt benne. Te meg úgy reagáltál rá, mintha az anyádat szidnám, vagy megfenyegettelek volna.

A smiley-t arra találták ki, hogy jelezze: amit előtte írtál, csak vicc volt. Te nem így használod, hanem "ment a piros kéz, haha", "feljelentettelek, hihi" módon. Ne haragudj, de ez borzasztó gyerekes stílus, felnőtt ember nem ír így. Az XD-nek pedig csak nagy betűvel van értelme, xd-ként semmi.

2015. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Most úgy csinálsz mintha olyan nagy különbség lenne a kettő között...
2015. júl. 15. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!