Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt valaki aki fiatalabb...

LaTueur kérdése:

Van itt valaki aki fiatalabb és szereti a stratégia játékokat?

Figyelt kérdés
Én most 13 éves vagyok és ismerőseim közül csak egy-ketten szeretik a stratégia játékokat, de ők sem nagyon bírnának ki bonyolultabbakat, vagy nem teljesen értik őket. Válalkozna valaki?

2015. júl. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Te milyen játékokkal szoktál játszani?

Egyébként manapság egyre kevesebben bírják azokat a játékokat, amikben van nehézség.

2015. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az abszolút kedvencem a Crusader Kings 2. Kedvenceim közé tartozik még az Europa Universalis 4, Battle for Wesnoth, Civilization 4, Fate of the World. Főleg ezek. Sajnos észrevettem én is, hogy az emberek többsége, ha egy játékon kell egy kicsit gondolkodni már eszeveszetten menekül, többek között ezért tettem fel a kérdést :(
2015. júl. 13. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura, mikor én voltam ennyi idős ez volt a legnépszerűbb játékműfaj az ismerőseim körében. Master of Orion 2, Heroes of Might & Magic 2-3, Jagged Aliance 2, Panzer General 2 stb... Nem volt olyan aki ne játszott volna ezekkel.
2015. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2015. júl. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!