Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban lehet játszani...

Minecraftban lehet játszani egyszerre több moddal is? Hogyan?

Figyelt kérdés
Forge-val tettem fel őket, és külön-külön működnek is. De mindegyik csak a saját verziójával működik. Igaz, egyenlőre 3 van, Lucky blocks (1.8), Battlegear 2 (1.7.10) és Blokkit (1.6.4), külön-külön a saját fopgre verziójukkal működnek, az 1.6.4-es blokkit pl. nem megy a sima 1.6.4-ben, a Battlegear 2 sem megy sima 1.7.10-ben. Miért? Ha mindegyik ugyanazon verziós lenne, akkor tudnék velük együtt játszani? De miért nem jelennek meg a sima verzióban, csak a saját forge verziójukban? Ezt hogy tudnám megoldani?

#Minecraft #mod #blokkit #battlegear2 #lucky blocks
2015. júl. 11. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem dísznek van ott a patch száma. Minden patchnél változik az alap konfig. Keress 1 patchhez való modokat, mert így összerakni ezeket nem fogod (ha tudnál programozni, akkor talán, de mivel nem érted miért nem megy, ezért nem hiszem, hogy olyan szinten menne).
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. A feltételezésem, hogy ezeket egyszerre is lehet használni egy videós csatornájáról van, ezek szerint ő meg tudta oldani. Minden esetre köszönöm :)
2015. júl. 11. 16:12
 3/9 adventurer111 ***** válasza:

szerintem 1.7.10-es forge-ot hagyd meg és töltsd le mindegyikhez az 1.7.10-re készültet!

Lucky block: [link]

Battlegear: [link]

2015. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezzel sokszor megszívtam. A minecraft "mods" mappájába többször beleraktam más-más verzióhoz készült modokat, hát hadd ne mondjam mennyire megszívtam ezzel...
2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: Az a baj, hogy több moddal szeretnék játszani, hogy érdekesebb legyen. God weapons, Blokkit, Battleger 2, Orespawn.... Stb. Ezeket mind olyan oldalról szedtem, amik Forge-t használnak.


#4: Te is úgy, mint én, vagy máshogy? :P

2015. júl. 13. 00:44
 6/9 adventurer111 ***** válasza:
Igen azt akartam mondani hogy az 1.7.10-es forge-ot használd mert ami modokat felsoroltál azok mind vannak 1.7.10-es forge-ra kivéve a blokkit.
2015. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj. A blokkit a kedvencem, ezért az lenne a kérdésem, hogy ha mindegyiket 1.6.4-ben töltöm le 1.6.4-es forgevel, a kérdés az, hogy mennek-e majd együtt?
2015. júl. 13. 18:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül kétszer írtam le hogy az a kérdésem, hogy, ezért bocsi. Szóval, mennek-e majd, ha mind 1.6.4-esek?
2015. júl. 13. 18:07
 9/9 anonim válasza:
valószínűleg
2015. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!