Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben hol érdemes fejlődn...

Metin2-ben hol érdemes fejlődni 60as-75ös szintig? Milyen felszerelés szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 05:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Pókkazamata 2 volt régebben a jó hely. Kapsz is belépőjegyet egyrészt, és most már játékosoktól is vásárolható úgy tudom.
2015. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik szerver.

50. szinttől kell a pókkazi2, aztáhizsem 60-tól sd3. Ott egészen 75-ig (max 80). Aztán jöhet a lélek barlang 1.

A felszerelés is függ valamennyire szerverektől.

De a vért: King/Sivi (jó ha 6-7 optos)

fegyver: rég játszottam, szóval nem tudom melyik fegyó van 50-60. szinttől de talán csatakard, menny és föld harang, harag kard meg ördögszárny chakarma... (ezt inkább nézd meg valahol).

ékszerek: olyan ékszer ami passzol a kasztodhoz és tudod is használni (nem árt ha 6-7 optos és +9).

csuka: kígyóbőr, főnix, dicsfény, vagy eksztázis.

sisak: kaszttól függ.

Egyéb cuccoknak jól jöhet a csont, fejedelem fog, tolvaj kesztyű meg talán szerencse medál. És a harmatok se rosszak. Valamint egy pet sem árt (ez nem annyira fontos) meg egy megbízhatóbb mount.

2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!