Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy tönkremegy a WOW?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg fog nőni a nem szüzek száma, vagy csoportos öngyilkosságok lesznek?
2010. márc. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de életem legszebb napja lesz
2010. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem tudom és le is sz_rom
2010. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szép emlékeim vannak azokból az időkből amikor még játszottam szal sajnálom:(
2010. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
akkor megy tönkre ha homik potyognak a sloziból és a Ku Klux Klan néger gyerekeknek oszt ingyen ebédet.
2010. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszem, hogy befuccsolna egy ilyen népszerű játék. A fejlesztők mindig gondoskodnak róla, hogy legyen valami újdonság, ami leköti a régi játékosokat, és újakat is bevonz. (Ld.: Cataclysm) Az ilyen MMORPG-kel nincs is semmi probléma egészen addig, míg az ember nem ezekben akar élni a valóság helyett, és tud mértéket tartani. Én pl. nem hiszem, hogy napi egy-egy óra játéktól retardált lesz valaki, vagy szűz marad élete végéig. Ez csak szórakozás.

De amennyiben feltételezzük, hogy mégis tönkremegy a WoW, szerintem drasztikus szociológiai változások akkor sem lesznek. Jön valami új, a célközönség keres valami mást, amibe belefeledkezhet. Tény, hogy van egy ilyen társadalmi réteg, ami szeret elrugaszkodni a valóságtól, de szerencsére idővel általában mindenki kinövi ezt a fajta addiktivitást. (:

2010. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem tagadom sokat játszom de van egészséges életem is és sajnálnám de akkor mennék másik mmo ra de amíg közel 13 millióan havi 5k-t fizetnek hogy játszhassanak nem fog befuccsolni
2010. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!