Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó lenne egy...

Szerintetek jó lenne egy olyan zombis játék ami nem csak arról szólna hogy vaktába lőj egy minigunnal? többi lent .

Figyelt kérdés

Magyarországon játszódna. ell lehetne menni bárhova az országba lehet bármit vezetni. és nem olyan lenne hogy találsz egy minigunt a konyhában. hanem mint ha a valóságban történne. lehetne erődöt építeni. és felkészülni az invázióra plusz lenne xx időd bevásárolni.

Pl:kaja, pia. fegyver. lőszer. elsősegélycsomag.


és csak konzolra jelenne meg. szerintetek lenne rá kereslet?


2011. aug. 4. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sz*r,a zombis játék lényege hogy meg akarnak ölni, ezért neked kell meg ölni őket . Ez a lényege és nem más.
2011. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
PC-re. Konzolra nem jó az fps
2011. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi elküldem az ötletet egy játékfejlesztő cégnek.
2011. aug. 4. 14:58
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha Jól Lenne Megcsinálva, Igen.
2011. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintetek összehívjam a világ vezető videójátékot gyártó cégeket?
2011. aug. 4. 15:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel lehetne mmorpg is . Mert a lényeg nem az hogy te most építs hanem nyír ki a zombikat.
2011. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ilyeneken én is gondolkoztam,de nehéz lenne megcsinálni ilyen játékot.de tényleg lehetnének ezek is,meg akár a gta-k is kicsivel fantáziadúsabbak,az igaz!
2011. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"PC-re. Konzolra nem jó az fps"

szerintem pedig ps-re,xboxra jobbak a fps-ek,gépen nem élvezhetőek,de a joystickal sokkal jobb(annyi a különbség,hogy a géphez közelebb kell ülni,de ettől nem lesz jobb játékélmény.)

2011. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem a megvalósítás rossz konzolon. Sok játéknál megnyomsz egy gombot, és becéleozza az ellent. Ez pc-n Aim, ami hacknek minősül.
2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dead risinget ismered?
2011. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!