Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó lenne egy...

Szerintetek jó lenne egy olyan zombis játék ami nem csak arról szólna hogy vaktába lőj egy minigunnal? többi lent .

Figyelt kérdés

Magyarországon játszódna. ell lehetne menni bárhova az országba lehet bármit vezetni. és nem olyan lenne hogy találsz egy minigunt a konyhában. hanem mint ha a valóságban történne. lehetne erődöt építeni. és felkészülni az invázióra plusz lenne xx időd bevásárolni.

Pl:kaja, pia. fegyver. lőszer. elsősegélycsomag.


és csak konzolra jelenne meg. szerintetek lenne rá kereslet?


2011. aug. 4. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nehéz lenne az ötletet élvezhetően megvalósítani, max egy mmorpg ben ahogy már előttem írták, de akkor nem lenne elég élvezetes.
2011. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Várjál... hogy lehet elküldeni az ötletet? D:

Kapok érte valamit ha megcsinálják az ötletem? :D

2011. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sokkal jobb ötletem van!


Ilyesmin én is gondolkoztam, de hosszú lenne leírni a tökéletes zombis játékot. A lényeg az, hogy katonákkal kéne menni és természetesen lennének társaim. Küldetés előtt kiválaszthatnám a felszerelésem, bizonyos fegyverre szerelhetnék kiegészítőket, stb.

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

18:36 vagyok


Még azt elfelejtettem, hogy a történetet is és a játékmenetet is kitaláltam. Na ezért lenne hosszú leírni. Sajnos ilyet sosem fognak csinálni. (Például a Left 4 Dead egy semmi az én ötletemhez képest.)

2011. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

Csak konzol...akkor szar, akárhogy is nézzük, átlag magyar ember nem vesz a gyerekének még konzolt, sztem multiplatform kell, hogy minél több emberhez eljusson.


És egyelőre nem tűnik ki ebből semmi történet, és ha az nincs akkor előbb utóbb megunják.


Minigun nincs, de fegyver/erőd igen...vhogy ezis sántít, de az pl jó ötlet hogy pl nappal mész, estére meg el kell barikádoznod magad épp valahol, ahol vagy, és ott mit hogy tudsz összeszedni (kaja, fegyverként használható tárgy)


Lényeg az hogy ennyi még kevés amit írtál, sokkal több infó, ötlet stb kell...és persze meg kell valósítani.


off: én szeretem az egér+billentyűzet kombót, nem mondanék le róla egy kontroller miatt.

2011. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hova küldted?
2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 16:51

az igaz,én sem szeretem,amikor magától becélozza,szeretem én becélozni a dolgokat.de ez sem mindegyik konzolosnál van így.

2011. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"lehetne erődöt építeni. és felkészülni az invázióra plusz lenne xx időd bevásárolni.

Pl:kaja, pia. fegyver. lőszer. elsősegélycsomag."

annak nem lenne sok értelme.de a leírásodból nekem úgy tűnik,mintha a sims és a resident evil összejönne és csinálnának egy gyereket,az lenne ez a játék :)

nem lenne rossz,de ilyet nem csinálnak,mert nem lenne rá kereset-hamar elunná a legtöbb ember,hogy be kell vásárolgatni,meg ilyesmik.

én azért személyszerint kipróbálnám.

2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!