Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is strange episode 3 dll...

Life is strange episode 3 dll probléma?

Figyelt kérdés

Felraktam a life is strange episode 3-at és nem akar elindulni... Azt irja ki, hogy " A program nem indult el, mert MSVCP110.dll hiányzik a számítógépről." Utánaolvastam és letöltöttem amit irtak, hogy az kell..

Link: [link]


Feltelepítettem és még ez után se indult el, ugyan ezt a hibaüzenetet adta ki. Ez után, letöltöttem konkrétan ezt a dll-t és bemásoltam a System 32 mappába.. De így se jó, ugyanavval a hibaüzenettel boldogít tovább.. Teljesen kifogytam az ötletekből.. Valaki valami ötlet, tipp, vagy esetleg a megoldás kulcsa? Előre is köszönöm!



#.dll #Missing #helpboys
2015. júl. 4. 11:08
 1/7 LaTueur ***** válasza:
Az előző két rész működött és a játék eredetiben van meg?
2015. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az előző 2 rész nincs fent a gépemen, elvileg ilyenkor default-ba kellene folytatódnia a játéknak... Nem eredetiben van meg, ncore-ról töltöttem le, de ott irták nagyon sokan, hogy működik...
2015. júl. 4. 11:26
 3/7 LaTueur ***** válasza:
Nekem néha a vírusírtó tünteti el a dll fájlokat, mellesleg azt ajánlom az elsőtől játszd végig, úgy az igazi. :)
2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LaTueur ***** válasza:
Mellesleg mi ez a helpboys? :D
2015. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az előző 2 részt végigjátszottam, csak azóta újra lett telepitve a rendszer... Virusirtót meg nem használok..

A helpboys az ilyen hülyeség xd

2015. júl. 4. 14:37
 6/7 LaTueur ***** válasza:
27%
Próbáld meg letölteni máshonnan, mondjuk Kickass-ról(én onnét szoktam), letölteni az előző részeket és azokra rátelepíteni(esetleg csak az elsővel, vagy a másodikkal próbáld ki). Más ötletem nincs.
2015. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Először is tölsd le az msvcp110.dll-t és az msvcr110.dll-t. Miután ez megvan telepísd fel a Physx-t. Az utolsó megtalálható a játék könyvtárában. (Life is Strange - _Common Redist-Physx-9.14.0702 és 9.13.1220 (érdemes mindkettőt felrakni). Ezután futtasd az exéket. Ja és a dll linkjei: 1. [link]

2. [link]

2015. aug. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!