Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet ez a WoT account?

Mennyit érhet ez a WoT account?

Figyelt kérdés
A felhasználó név az xMaxifoxIx. Amit a statokról nem olvashattok le, az az, hogy ki van fejlesztve (de nincs megvéve anyagi okok miatt) a Wt auf E100, Lorr 40t, IS-8, WZ120, T-54.Továbba mit kéne tennem ahhoz, hogy megérjen az acc egy 8-as prém tank árát?

2015. jún. 26. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a fent emlitett tankokat meg is veszed akkor mar van esely ra hogy valaki megveszi, de nem egy 8-as premium araert...
2015. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lusta voltál kreditet "farmolni", vagy prémet váltani... :D lol

Ahogy az #1 is írta, a tankok nélkül nem sokat ér...

(csak mellékesen; nem értem azokat az embereket akik megveszik az ehez is hasonló kifejlesztett accountokat... van azért egy király feelingje ha te saját magad kitolsz pár tankot :), megannyi sz0pás a fapados tankokkal és epic győzelmek, fightok a már fullos gépekkel :) milyen jó is :DDd)

2015. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kihúzol még pár 10-es tankot, amit használni is szoktam cw-n (tehát a wt nem igazán jó) Pl is-7, e5, orosz medek, bc, 50b stb. Esetleg ha eventeken megszerzel kisebb prémtankokat akkor talán tornyozza fel az árat. A stat se igazán jó, azzal a céllal nem lehet megvenni, hogy úgy bekerüljenek egy jobb klánba, így ez se növeli az árát. Én max pár ezrest adnék érte, mert igazából még semmire se lehet használni az accot, nincs rajta cw tank. Minek akarsz te új accot kezdeni egy prém tankkal? Nem jó ez? megszenvedtél vele.. Nekem is még első accom van és sose adnám el. Minden tizes tankon aranyból van festés, van type 62, t23e3, tog, t-25, meg vagy 6 tizes tank. Kb 1000 forintot költöttem a játékra és nem esl-ezek.
2015. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!