Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha még mindig szoktam playmobilozni? 14/l

Figyelt kérdés
Rengeteg playmobilom van, 79 emberem, sok állatom és alkatrészem, amiket olyan 5 éves korom óta gyűjtöttem (13 éves koromig). És még mindig szoktam velük játszani (mondjuk már elég ritkán, főleg csak nyáron). A tesóimnak is van pár darab (ők 9 és 12 évesek) velük szoktunk játszani pl. iskolásat, háborút, vagy lovasat. Az nagyon gáz, hogy 14 évesen még mindig játszom a playmobilokkal? Igazából egy utópiát is kialakítottam róluk még régebben, most azon gondolkodom, hogy arról írok egy regényt.:) Előre is köszi a válaszokat!:)

2015. jún. 22. 14:57
 1/4 Viven kérdései ***** válasza:

Na és én meg jatszani szoktam kinder figurákkal

14 :)

2015. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stop motion filmben nem gondolkodtál még? :)
2015. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 De gondolom te azért nem egész nap azokkal játszol!:D #2 Gondoltam már rá,de mivel ilyesmiben ( fényképezés, képek összevágása) nagyon béna vagyok, nem hiszem, hogy sikerülne.:( De amúgy nagyon jó ötlet!:) Köszi a választ mindkettőöknek!:D
2015. jún. 29. 13:35
 4/4 anonim válasza:

Én 13,5 éves vagyok és már 5 éve gyűjtöm a Playmobilt, még mindig gyűjtöm és rendszeresen játszok vele. Szerintem egyáltalán nem gáz:)

Csak az osztály társaim szerint,ezért van hogy nevetnek rajtam és éretlennek tartanak de a játék igenis jót tesz és legalább nem uncsizok mint egyesek 🙂😚

2020. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!