Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én szoktam minden játékba...

Csak én szoktam minden játékban csomószor meghalni? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
komolyan, minden játékban, rengetegszer meghalok. és ez elég rossz, mert egyébként imádok játszani és a gameplay-esek meg egyszer sem halnak meg szinte, akármilyen játékot is játszanak... komolyan mit tegyek, egyáltalán csak én vagyok ezzel így?
2015. ápr. 1. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
gyakorlat.
2015. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Na neeeee válasza:

Nos ez szerintem csak rutin kérdés. Bár ez függ a nehézségtől, a játéktól, és a vezérlőtől.

És már ne is haragudj de elég béna vagy ha ez igaz. Nem állítom hogy én nem szoktam meghalni de nyilván nem rohanok két tűz közé egy FPS játékba vagy nem indulok fegyver nélkül mobokat farmolni egy rpg-ben. nyilván kell egy terv, egy kis taktika legyen az kardozós lövöldözős vagy stratégiai játék. És ez nem csak a játékokra igaz hanem az életre is. Ha tervezel nagyobb eséllyel nyerheted meg az adott csatádat.

Mindent bele. :D

2015. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösz :DD egyébként nem, nem megyek ész nélkül két tűz közé. csak vannak olyan játékok ahol annyira nem lehet meg tervezni ezeket. pl dead space-ben nem igazán tudom előretervezni a dolgokat ha elém ugrik valami.
2015. ápr. 1. 23:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Dark Soulst, utána minden más könnyűnek fog tűnni.
2015. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja, lehet az kell!! :D
2015. ápr. 2. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen játékokban halsz meg sűrűn? Egyébként normális az elhalálozás mindenben, bár tényleg akad, hogy valaki az átlagosnál többször látja a Game Over feliratot.

Próbálj mindent könnyű fokozaton játszani!

2015. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát pl Halo Reach-ben elég sokszor. meg úgy általában is, legfőképp a játékok elején.
2015. ápr. 2. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Nekem van egy haverom, aki néha annyira belebolondul 1-2 játékba, hogy másokat megszégyenítő módon viszi végig (pl. sidescroller platformerek). De alapvetően, tök suta a játékokhoz.

A Medal of Honor Warfighter 2. pályáján meghalt normál fokozaton, a legeslegelején. Én Tier1 fokozaton kevesebbszer hulltam el. :D De ez nem azt jelenti hogy ő egy rossz játékos, csak szimplán másféléhez ügyes, eltérő idő alatt rázódik bele valamibe.

Szerintem te sem vagy kifejezetten ügyetlen, csak nehezen szokod meg a dolgokat. Ügyetleneknek meg tényleg ott van az Easy fokozat. Tudod mit csinálj? Szedd le a Rainbow Six Vegas első részét. Vidd el Vegas-ig, és ha ott a Vegas első pályája kifog rajtad, akkor neked alapvetően az EASY fokozat illik.

2015. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, kösz :DD az is lehet problémaforrás, hogy nagyon ritkán tudok csak játszani, leginkább csak hétvégén, de akkor sem mindig. pedig ha lenne több időm, egész nap játszanék, és akkor gondolom jobb is lehetnék, de így..
2015. ápr. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!