Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A rocksta ezt komolyan gondolta?

A rocksta ezt komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Hogy így kikezdenek az emberekkel a gta telepítésével és indításával?
2015. jún. 19. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2015. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát arra hogy az ember egyszerűen nem tudja már jóformán hogy mit csinál mert ezt a kódot üsd be ide regisztrálj ezt csináld és mindezt pofátlan módon Angol nyelven.


Egyébként ha egyszer feltettem a játékot és utána letöröltem mert nem tudtam belépni az indításnál ezért letöröltem akkor dobozos verzióhoz adott kóddal már nem lehet mit kezdeni? Tehát már másodjára nem telepíthetem fel vagy mi van ilyenkor?

2015. jún. 19. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Rettentő nagy pofátlanság 1-5 vagy még több világnyelven telepítőt készíteni.

Ha nem tudod értelmezni vagy nem beszélsz angolul, az nem a játék és a gyártó hibája. A digitális eladás ma már az alap, hogy ne kelljen a lemezekkel szaroznod, de ha már azt vettél akkor többre mész ha segítséget kérsz dühöngés helyett.

2015. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képzeld sikerült feltelepítenem micsoda csoda ugye? Csak tudod minden eredetileg megvásárolt játékhoz szoktak adni egy magyar nyelvű kézikönyvet ahol MAGYARUL!!! is leírják a telepítés részleteit... Egyébként mi lenne ha arra a kérdésemre válaszolnál, hogy a játékhoz adott kódot csak egyszer lehet felhasználni?
2015. jún. 19. 18:39
 5/9 A kérdező kommentje:
A pofátlanságot meg arra értettem, hogy nem elég, hogy csak feltelepítsd a játékot nem!! Még ide regisztrálj oda írd be azt a kódot adj meg e-mail címet meg jelszót az indításhoz ha meg valamit elfelejtesz akkor meg így jártál hülye gyerek...
2015. jún. 19. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel van mindig pontosan tüntetve, hogy mi jár a játékhoz és milyen nyelven. Ezt nem olvastad el, így bizony a vesztes te vagy.
2015. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha doboz formában vetted meg (kijött egyébként úgy?) magyar kereskedőnél, akkor kötelező (egy bizonyos szintig) a magyar nyelvű melléklet. Steamen és társaikon már nem.


Egy kulcsot szerintem többször is használhatsz, viszont ha egyidejűleg több helyen van regisztrálva (azaz két gépen egyszerre akarsz játszani vele) akkor már lehetnek fenn akadások (így már érthetőbb a regisztráció).


Itt jön az elmélkedés, hogy megteheti-e ezt bárki is. S megteheti (lehet hogy én is ezt tenném a helyében), bár ilyenkor már nem a tiéd a játék, te csak egy felhasználó lettél.

2015. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy olyan világban élsz, ahol ingyen és bérmentve megtanulhatsz több világnyelvet az internet segítségével, akkor ne a Rockstar Gamesre haragudj, hanem magadra.

Amúgy elég furcsa, hogy 2015-ben azért háborogsz, hogy valahová regisztrálni kell, meg kódokat kell megadni. Hol éltél te mostanáig, barlangban?

2015. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi olyan bonyolult ezen..

Regisztrálsz a Rockstar Social Club-ra. itt beírod a gta-hoz kapott kódodat. A játék hozzá kapcsolódik a fiókodhoz majd letöltheted (vagy cd-ről feltepítheted).

Azt a kódot amit a GTA-hoz kaptál csak EGYSZER lehet felhasználni. Mindig be kell lépni a Rockstar Soc. Club-ba ha el akarod indítani a játékot (varázslatos módon mindig ugyanazzal a névvel és jelszóval amivel regisztráltál).

Az meg hogy nem tudsz angolul a te problémád. Sok helyen, akár az interneten is ingyenesen is meg lehet tanulni ingyenesen egy nyelvet.

2015. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!