Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb:Skyr...

Szerintetek melyik a jobb:Skyrim vagy World of Warcraft?

Figyelt kérdés
Szerintem a skyrim,de erdekel hogy ti mit mondtok.
2015. jún. 18. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LOL, a Wow egy 2004-es játék, a Skyrim meg pár éve jött ki. Össze sem hasonlítható a 2.
2015. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi kell. MMORPG vs sima RPG.


MMORPG-ből mondjuk inkább Guild Wars 2 vagy egyéb, de ha csak az rpg-t nézzük, akkor Skyrim.


Viszont ha van más választás is, akkor Dragon Age: Inquisition :)

2015. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Wow-ra ráfázol, mert ott megalázzák az amatőröket. Az első válaszoló is azért ilyen sértődött.
2015. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 Dehogy alázzák meg. Mint mindenhol ott is vannak szemetek, de tapasztalatom szerint ( mikor én kezdtem ) minden 2. ember segíteni akart még akkor is amikor már nem kellett.


Ha Single Player játékot szeretnél akkor Skyrim

Ha MMOrpg akkor több jó lehetőséged van. WoW , Guild Wars 2 , SWTOR ( ezt leginkább cask akkor ajánlom, ha oda voltál anno a KOTOR 1 - 2 -ért )

2015. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2 játék teljesen más. Nem lehet emiatt összehasonlítani. Az egyik MMORPG a másik RPG, ahogy a 2. válaszadó is leírta. Ha mindkettő egy kategóriába, stílusba (vagy, hogy hívják ezt.. :D) tartozna, meg lehetne mondani.


Én a Skyrim-mel játszaNÉk szívesebben. Elég sok dolog miatt, amit most nem sorolok fel. :)

2015. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Évekkel ezelőtt, amikor még mindenki csak kezdő volt nagyjából, akkor még segítőkészek voltak, mert esetleg csak egy ideje voltak max. szinten, de mostanra már nem annyira jellemző, inkább leölik a kisebbeket. Most én ezt csak törtről tudom mondani, eredetin sajnos nincs lehetőségem játszani, de 8 éve játszom egyébként már.
2015. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A Wow-ra ráfázol, mert ott megalázzák az amatőröket. Az első válaszoló is azért ilyen sértődött."


Te mérsékelten beteg vagy, soha nem is játszottam a Wow-al :D

2015. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Persze, tagadd le, mindenki tudja ... felesleges.
2015. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi benne a jó, sok kis ikonok mindenhol, a karaktered egy 6 centis kis pixelhalmaz, meg csapatba verődve farmolhattok a többi 25 éves elhízott munkanélküli mosdatlan függővel. Virtuális valóság azoknak akik a való életben nem elégedettek magukkal, és a helyett hogy változtatnának rajta, inkább felteszik a WoW-ot, és ott egy nicknév mögött lvl 87 román paladin mágusok csillogó páncéllal meg saját sárkánnyal.
2015. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Skyrim. Nem bírom otthagyni :D
2015. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!