Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft plugin hiba?

Minecraft plugin hiba?

Figyelt kérdés
Írtam egy plugin GamerBox vidije segitségével a házi szerveren megy a pluginom de amikor beteszem a bérelt be nem jó 1.7.5 pedig

2015. jún. 17. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A mondat szerekezeted eléggé értelmetlen

írtam egy plugin -> talán plugint, ragozás?

Ha te írtad, azt jelenti tudsz programozni. Szóval most írtad, vagy csak a config fájlját módosítottad? Mert egyáltalán nem mindegy.


Milyen pluginról van egyáltalán szó?


A házi szervered is 1.7.5-ön futott? Plugint vagy modot raktál be? Ugyan az a szerver fajta (alap, bukkit, spigot, stb) van fent a te házi szervereden és a bérelt szerveren is?

2015. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Minecraft plugin hiba?

"A mondat szerekezeted eléggé értelmetlen írtam egy plugin -> talán plugint, ragozás? Ha te írtad, azt jelenti tudsz programozni. Szóval most írtad,.."

Az üzenet témája: plugin hiba

Az üzenet szövege: Szia! :) elmondom rendesebben mert telón voltam és siettem!

Megnéztem GamerBox vidóit és írtam egy plugint ami működik a házi szerveremen ami 1.7.5-ös verzión fut amikor láttam hogy jó a plugin rá tettem a bérelt szerveremre de ott viszon nem volt jó pedig az is 1.7.5

2015. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!