Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver plotme hiba?

Minecraft szerver plotme hiba?

Figyelt kérdés
Van egy minecraft bukkit szeróm. Benne van a plotme plugin, rang pluginnak a Group Manager. A group managerben a "Default" rangnak bekapcsoltam a configban az építést, de így a default-ok tudnak építeni más telkén is (op nélkül). Kikapcsoltam nekik az építést, de most sehol nem tudnak építeni. Mit kell beállítani, és hol, hogy mindenki csak a saját telkén, és a nem levédett területen tudjon építeni?

2014. dec. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ismerős, nálam is ugyan ez van, + hiába tiltasz ki másokat a területről (tehát ne tudjon bemenni, berepülni stb), tojik rá.


Ha találsz megoldást engem is érdekel :)

2014. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WorldEdit, PlotMe verziószáma? sajnos a plotme kiakad, ha worldedit 6.X-es verziót használsz mellé. Ha ilyen van, váltsál vissza 5.Xes verzióra.
2014. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a hiba! 0.13f verziót használtam, ami csak 1.7.5 vagy a feletti mc-vel kompatibilis, ha neked más verziód van, tölts le új PlotMe-t itt:

[link]

1.7.2-eshez 0.13b kell.


Remélem neked is megoldódik.

2014. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.7.5 meg utána lévő szervereknél (0.13f-et igénylő plotme-s szerók) nincsen offline mód támogatás (ezt maga a fejlesztő írta nekem).


Tehát 1.7.5 felett a server.properties-ben online-mode=true -t kell használni, és csak eredeti MC accounttal tudsz felmenni rá ekkor. Vagy nem használsz plotMe-t.

2014. dec. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó! Amit írtál, az egy nagy marhaság. A HU-Minecraft 1.7.5 verziójában 3, a MesterMC 1.7.5 verziójában kb. 30 szerver van. Majdnem minden van PlotMe, és egyik sem online mod-os!


1.7.5-ös minecrafthoz melyik verzió való?

2014. dec. 22. 21:32
 6/6 Theelmodog válasza:

Vegyél fel skype-on! skype nevem: Theelmodog-onlycraftsupport


Segítek neked....

2015. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!