Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még elkezdeni Metinezn...

Érdemes még elkezdeni Metinezni? (GF-en).

Figyelt kérdés
Jó régóta van már ez a játék Magyarországon, így 4-5 év alatt eléggé kikupálódtak az emberek, meg sokan abba is hagyták, ezzel megcsappant a gazdaság és a népesség. A veterán embereknek sok pénze, nagyon jó felszerelése, tökéletes P skilles farmjai vannak, és már nincs igény az alacsony szintű dolgokra, hanem ott fent, a nagykutyák között folynak a nagy bizniszek. Tehát aki most kezdené el, egyedül, vagy pár emberrel akik régen sokat játszottak a játékkal és megjött hozzá újra a kedvük, de valamiért abbahagyták akkoriban, s most 0-ról, annak van még lehetősége feltörni?

2015. jún. 17. 15:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az még nem is bosszant, hogy nincs életem, de az már felettébb, hogy nincs semmi játék erre a nyárra. Valami olyan játék kellene, ami nagyon leköti az embert hosszútávra.
2015. jún. 28. 19:00
 22/25 anonim ***** válasza:
Játsszál FPS játékokkal. Counter-Strike 1.6, GO, source; vagy Team Fortress 2, Call of duty 2-4...stb De vannak más MMORPG játékok is... LOL, WOW..stb
2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Próbáltad a hearstone-t? (lehet hogy rosszul írtam) vagy vannak nagyon jó p szerverek is már.
2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
3 évig wotoztam, az egérrángatós játékok hidegen hagynak, valami stratégiai, birodalom irányítós, építkezős, sok épületes egységes dolog érdekelne, lehetőleg magyar felirattal. Pl a 6 évad klónok háborúja után a star wars empire at warnak van egy 4.0-ás klónok háborúja kiadása, csak angolul, bár az alapjátékot se vágtam, pedig érdekelne az ilyen bolygóhódítós űr jedis cucc.
2015. jún. 28. 20:02
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha szereted a gyűrűk urát, ott van a Harc közép földéért 2, az nagyon jó kis stratégiai játék :D
2015. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!