Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban segítség? Többi lent.

Skyrimban segítség? Többi lent.

Figyelt kérdés
szóval a főküldetéssel van a baj. az elején járok, ahol Ustengravban kell vmi szélfogó Jürgen kürtjét megkeresni vagy tudom is én, azt megcsináltam, de az utána lévő küldetés, ahol Folyamfenyvesben az Alvó Óriás Fogadóban(a játék nekem magyarosított) Dephinenak kell kinyitni egy szekrényt, na ott gőzöm sem volt hogy hol keressem, honnan szüljek neki kulcsot... többször is átkutattam Ustengravot de semmire sem jutottam... tudtok adni információkat???

2015. jún. 16. 19:37
 1/7 Csori96 ***** válasza:
Erről a küldetésről van szó? - [link]
2015. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak beszélj a fogadósnővel ( aki egy ügynök ) és lehív a pincébe, amibe az ajtó egy szekrényből nyílik, ő nyitja majd ki.
2015. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csori96 igen, de Dephine folyton azt mondja hogy gyerünk, nyissam ki az ajtót... és egyszerűen nem tudok tovább menni
2015. jún. 17. 11:43
 4/7 A kérdező kommentje:
kezdjem újból a játékot?
2015. jún. 17. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ő fogja kinyitni az ajtót, később meg odaadja a kulcsát.
2015. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 8072 ***** válasza:
Véletlenül nem azt mondja hogy csukd be az ajtót ha igen azt arra az ajtór érti ami a szobűba vezet nem a szekrényé..
2015. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam köszi :)
2015. jún. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!