Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox One tényleg képes...

Az Xbox One tényleg képes lesz majd Xbox360-as játékokat is futtatni?

Figyelt kérdés

Mert ha így lenne akkor szerintem beelőzné a PS4-et.

Ahol hozzáteszem, hogy csak a legratyibb játékokat lehet csak játszani, hozzáteszem, hogy busás pénzösszeg fejében. Mert a listában nem láttam se a Mortal Kombat 9-et, se a Skyrim-ot se egyéb nagyobb neveket. Csak Sonic meg hozzá hasonló badarságokat. Az Xbox One-on remélem idővel minden értelmesebb játékot lehet majd futtatni. Ha így lesz akkor Xbox One-t veszek PS4 helyett, amúgy meg Xbox-ra sokkal több nem ratyi játék jön ki mint Ps-re.


[link]


2015. jún. 16. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap jelentették be E3-on, igen, képes lesz. Egyébként az, hogy mi a ratyi és nem ratyi eléggé szubjektív... egy másodpercig nem kötött le engem egyik Forza sem, és Gears of Warral/Haloval sem játszottam többet, mint 1-2 óra. Ellenben a Last of Us és az Uncharted sorozat mindig is a kedvenceim voltak... ízlés dolga, szokás mondani :)
2015. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És majd minden xbox360 játékot vinni fog majd?
2015. jún. 16. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Bejelentették, hogy vinni fogja őket. Sehol nem mondták, hogy mindet, csak hogy menni fog.


De amikor behozzák úgyis fel lesz tüntetve, felesleges ezen most lovagolnod, mert jelenleg ennyi infó van, képes lesz rá és pont.

2015. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!