Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan youtube videós lány...

Van olyan youtube videós lány aki wowozik?

Figyelt kérdés
Irhattok többet is, am azért kéne mert ha megmutatom valakinek, hogy játszik vele lány, valahogy hamarabb megkedvelik a játékot. Előre is köszönöm a válaszokat

2015. jún. 14. 12:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem a trágár szavakrol mindig örjöngő emberek jutnak eszembe lehet ezzel csak én vagyok így, de szerintem jól használtam a rage szót, de, hogy milyen álapotbam volt a válaszoló azt lehet roszul ítéltem meg, ha igen akkor tényleg nem volt a rage szónak helye. De szerintem hanyagoljuk ezt mert már az előbb is röhögtem, hogy egy wowos kérdésröl rage angol szó értelmezéséhez jutottunk el. További szép napot mindenkinek.
2015. jún. 14. 23:19
 12/14 anonim ***** válasza:
"de szerintem jól használtam a rage szót" Hát igen, szerinted. De én is csak azt tudom mondani, mit a másik 2 válaszoló, hogy nagyon nem...
2015. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=OSl4mFw4GDo


ez a rage.

nem az hogy valaki beír egy rosszalló hozzászólást...

2015. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
rendben az utóbbi videó meggyőzött XD (ez nagyon komoly XD)
2015. jún. 16. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!