Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan youtube videós lány...

Van olyan youtube videós lány aki wowozik?

Figyelt kérdés
Irhattok többet is, am azért kéne mert ha megmutatom valakinek, hogy játszik vele lány, valahogy hamarabb megkedvelik a játékot. Előre is köszönöm a válaszokat

2015. jún. 14. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj meg, de ez kva szánalmas. Ne azért kedveljen már valaki egy játékot, mert lányok is játszák, hanem mert tetszik neki. Mellesleg találkoztam már nem egy lánnyal WoW-on.


https://www.youtube.com/watch?v=O8-IfD0SRPE

2015. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz am beírni a youtubeba, hogy world of warcraft girl...
2015. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
XD olyan komoly mikor ilyen ragerek válaszolnak, köszönöm a válaszokat, de következő válaszotokra tanuljatok némi illedelmet és önuralmat, a wowos lányok bemututatása pedig sokkal inkább a humort és szolgálja mint sem azt, hogy ezért kedveljék meg a játékot.
2015. jún. 14. 14:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Az "és" szó véletlenül került a közepére mert közben mással is foglalkoztam
2015. jún. 14. 14:39
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
#3: Ha nem tudod, mit jelent a "rager" szó, inkább ne használd.
2015. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rage=harag
2015. jún. 14. 15:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt jelenti, nem tudom mire célzol
2015. jún. 14. 15:53
 8/14 A kérdező kommentje:
De amúgy sem a rage szó volt az írásom lényege, szóval nem értem miért akadtál fent rajta. De ha a rage szónak kitaláltak valami új jelentést akkor azt kérlek írd le mert hajlamosak a 10 évesek változtatni a szavak jelentésén és érdekelne mi lett az új eredmény (azt, hogy 10 évesek váltogatják nem sértésböl írom, csak kitalálnak valamit és terjesztik.
2015. jún. 14. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Angolul a "rager" az, aki őrjöng, tombol, tör-zúz. A fenti két hozzászólás semmi ilyesmire nem utalt. Egy kis szarkazmust vagy trollkodást beléjük lehetett látni, de "rage" nem volt bennük. Lehet, hogy a Youtube-generáció már nem az eredeti jelentése szerint használja, de én nem használom a youtube-ot.
2015. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

"De ha a rage szónak kitaláltak valami új jelentést akkor azt kérlek írd le mert hajlamosak a 10 évesek változtatni a szavak jelentésén és érdekelne mi lett az új eredmény"-

azt hiszem ez egy csúnya öngól lett kérdező...

2015. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!