Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Star...

Miért nem indul el a Star Stable Online?

Figyelt kérdés
regisztráltam a játékra,le is töltöttem de amikor rá kattintok az ikonra hogy induljon el a játék akkor csak megjeleníti a Star Stable feliratot de aztán nem történik semmi.Légyszi segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 13. 18:01
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ez igen sok mindentől függhet. Lehet, hogy nem elég erős a gép, amire letöltötted a játékot, vagy csak szimplán túl régi ahhoz, hogy elvigyen egy ilyen játékot. Az egész igen nagy felbontású, rengeteg dolgot és plusz fájlt tartalmaz. Szóval attól eltekintve, hogy letöltődik, még nem biztos, hogy elfut a gépen. Nekem például csak laptopomon működik. Ez esetben azt tudom mondani, hogy első lépésben távolítsd el, majd töltsd le újra vagy próbálj meg néhány nem használt dolgot törölni a gépedről. Ha ezek után sem javul a helyzet, lehet, hogy be kell szerezni egy új videó kártyát vagy számítógépet, de azért mindenekelőtt írj egy üzenetet a játék support csapatának.

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!