Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Star Stable Onine? Lifetime...

Negro Rose kérdése:

Star Stable Onine? Lifetime megéri? Fontos!

Figyelt kérdés
Már voltam egy hónapig rider de most gondolkodom a lifetime-on de megéri? Tényleg örökké tart? Mit jelent hogy be buggolhat a szerver/játék? Mindjárt itt a szülinapom de jó lenne egy biztos válasz... Köszi előre is :)

2015. febr. 5. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Na, én 18 000 ft-ot nem adnék semmilyen játékért, még a legcsillogóbb COD-ért sem, főleg hogy nem fogsz már 2-3 évnél tovább játszani vele. Az viszont, hogy "vigyázz, hogy ne buggoljon be a szerver" a legócskább paraszt csalás, és rommá lehet perelni őket, mert olyan a világon nincs, hogy te vásárolsz valamit, az ő termékük/szolgáltatásuk hibázik (eleve te nem tudod kikerülni felhasználóként a bugot), ezért nem kapod meg a szolgáltatást. Ha ez előfordul veled, akkor először is értesíteni a fogyasztóvédelmet, aztán szabályos feljelentést írni csalás miatt. Már csak ezért az egy mondatért sem adnék semennyi pénzt ezeknek.
2015. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. igazad van!
2015. febr. 5. 23:35
 3/9 Szám Attila válasza:

Csak akkor akkor éri meg, ha több mint 9 hónapig szeretnél vele játszani. Egyébként 8995 Ft és nem 18.000!

Ja és ha szükséged van star coinra akkor is jól jön, főleg ha vársz egy extra hétvégét amikor 4000 Star Coin is jár egy Lifetime-ért!

2015. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem megéri én szülinapomra kaptam egy éve és azóta 15 lovam van meg minden.Minden hétvégén kapsz sc-t,és most mégjobban megéri mert több sc jár hozzá megminden,mert valentin lesz.Am örökké tart tényleg! :)
2015. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja és am nekem nem búgos a szerver.
2015. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. febr. 7. 09:42
 7/9 anonim válasza:
Ha szeretnél veni most vegyél mert most olcsóbb amikor én vettem 18.000 Ft volt és csak 1200 sc-t kaptam.... :/ most karácsonyra vettem a karimra 10.000 sc-t is mivel le volt árazva...amúgy gépfüggő,hogy mennyire buggos :))
2015. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon meg éri az eggyik barátomnak is Life time-ja van azt mondja nagyon jó. nekem is mindjárt itt a szülinapom én is azt kérek a szüleimtől!!!
2015. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, megéri! :D Már 16 vagyok és még most is szeretem!
2016. febr. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!