Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksban hogyan...

A World of Tanksban hogyan használjam az auto aimet?

Figyelt kérdés

Üdv ! Nagyon jó játékos vagyok, viszont a statom elég közepes, mivel nem tolok folyton pénzt a játékba és így szivatnak az algoritmusok meg az RNG is, sajnos sokszor kapok ki 12-őt egymásután. Lényeg az, hogy hallottam milyen jó ötlet autoiamet feltenni, sok streamer statpadder is ezt használja, de nekem nem megy. Mit kell vele csinálni?


Azt eddig is láttam, hol üti át, de az Autoiam mit tesz ? Az ágyúcsövét a gyengepontokra viszi vagy mit?


2015. jún. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
a tank kozepere celoz, ugy folosleges ahogy van...
2015. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam SG fórumon, aki azt használja az nagy előnyben van. Nem lehet hogy nem a tank közepére céloz ? Annak semmi értelme sincsen -.-
2015. jún. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnal tudná az aim assist, hogy melyik tanknak hol van a gyenge pontja?
2015. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az automata célzás alapból benne van. Ha egyfojtában használod az nem jó, elkell találni azt a helyzetet amikor lehet használni, tehát jókor jó időben nagyon hasznos és akkor leszel igazán jó játékos ha tudod mikor van az automata célzás ideje.
2015. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mit csinál? Odairányítja az ágyú csövét vagy mit?
2015. jún. 12. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ráirányítja az ágyút a tankra. Kapás lövéseknél jól jön.
2015. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem irányít semmit sehova sem :/
2015. jún. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!