Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik a Word of Tanksban...

Létezik a Word of Tanksban vesztes (sz*pó) ág?

Figyelt kérdés

A WOT PC-s játékban sokan mondják, akik játszanak, hogy létezik olyan manipulált sorozat, amikor aznap vagy hetekig egy tankkal vagy az összessel szinte állandóak kikapsz. Egymás után jönnek a vesztes meccsek, szinte alig nyersz csatát és sosincs egymást követő 2 győztes meccsed. Ezt úgy hívják szlengben a játékban, hogy sz*póág. Ez csak városi legenda vagy valóban létezik?


Olvastam fórumokon sok helyen és láttam screenshootokat, hogy aznap 30% volt a Winrate-je 100 csatából meg, 0-15 csatája volt többszőr egy nap és olyat is láttam, hogy a statjában egy tankkal amit aznap vett meg prémium 11 csata volt 0% győzelemmel és rengetegen írtak arról, hogy manipulált a játék. Az érdekelne, hogy ez az egész igaz-e vagy csak városi legenda? mI az igaz ebből?


2015. jún. 9. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, még hozzá tenném, hogy azt írták ilyenkor te nem tudod eltalálni az ellenséget, mert lepattan a lövés róla vagy eltűnika golyó, esetleg leesik a földre, míg mások a ház vagy hegy mögülis kilőnek.
2015. jún. 9. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez utóbbiakat nem tapasztaltam, igaz, úgy egy éve otthagytam az egészet.

De az hogy 10 csatából legalább 8-szor +2 tierek közé rakott be (ugyebár elvileg +/-2 tier), a maradék kettőnél talán egyszer én voltam a "+2".

A másik: olyan csapatokba tett, ahol taktikázhattam én akárhogy, ha a többi birkamód lemészároltatta magát, egyedül meg mit értem? Hiába lőttem ki 3-5 ellenséget, a többi lerohant. (Megjegyzem, volt hogy 1<3 aránynál mindhármat ki tudtam lőni és győztünk (...tünk??)

Érdekes módon az ellenfél csapata mindig mintha jobban összedolgozott volna. Ilyen előfordul, de már kínosan sokszor történt meg.

Persze volt, hogy nem is tudtam honnan jött a végzetes találat, de nem tűnt fel olyasmi, amit írtál (eltűnő golyók, stb.).

De mondom, úgy egy évet kihagytam, csak most a napokban nosztalgiából lenyomtam 2 csatát (1 nyert,1 vesztes).

2015. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt olyanok mondják akik másokat okolnak azért ha valami nem jön össze nekik. Jelen esetben a játékot, úgy gondolják higy a matchmaking vagy a játékostársaik a hibásak azért mert vesztettek. Azért lehet 0% a winrate egy új tankkal mert nem ismeri a tank adottságait és úgy játszik vele ahogy nem kellene. Ez csak egy városi legenda nem kell vele foglalkozni a matchmaking nem veszi figyelembe a játékosok eredményeit ezért fordulhat elő hogy full kék, zöld meg lila játékosok játszanak sárga meg piros játékosok ellen, ebben az esetben kitalálható ki fog győzni. Törekedni kell arra higy mi a lehető legtöbbet hozzuk ki a tankunkból és nem másokat meg a játékot kell hibáztatni ha valami nem jön össze.


[link]

2015. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, bocs a helyesírási hibákért.
2015. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!