Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas a 3 ismerete...

Fallout New Vegas a 3 ismerete nélkül játszható?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy Fallout New Vagast, viszont amint tudom ez a 3 után jött ki.


A játék történetének élvezetéhez, megértéséhez szükség van a 3 végigjátszására is vagy ez teljesen külön szálon fut?



2015. jún. 11. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még kimaradt a New Vegas (de a 3. az eléggé jó volt, az megvan GOTY kiadásban), de amennyire én tudom, teljesen más helyszínen, teljesen más sztori fut. Biztos vannak kis easter eggek, visszatérő karakterek a 3-ból, de szerintem élvezhető a másik nélkül is.
2015. jún. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, boldogulsz vele a 3 nélkül is.
2015. jún. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. jún. 11. 04:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak pár órát játszottam NV al, de semmiféle kapcsolatot nem véltem felfedezni a 3 hoz képest(ettől még lehet, hogy van, és amúgy is érdemes letolni, a környezet sokkal hangulatosabb szvsz).
2015. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá. :) Meg amúgy is jobb mint a 3.
2015. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. :) Este nekiállok. :)
2015. jún. 11. 17:20
 7/7 anonim válasza:
Van néhány visszatérő elem benne, (pl: Acél testvériség, szupermutánsok stb.) de 100% élvezhető a 3. rész ismerete nélkül is..
2015. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!