Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Rengar...

League of Legends - Rengar most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Megtetszett ez a hős(Rengar) és láttam hogy ebben a hónapban le lesz árazva az éjvadász kinézete ami a legjobb szerintem és mégjobban rákaptam hogy játszak vele.Nos igen itt a probléma nemvagyok egy tapasztalatlan játékos de ezzel a hőssel nemtudok mit kezdeni.Jungle Top a fő lane-je elvileg de mivel nemtud pokeolni és egy tryndamere és riven akik elen mentem topon SIMÁN szétszedik gondoltam hagyjuk inkább jungeles lehet mint Kha'Zix, de a jungelt ő sem tisztogatja olyan jól a gankjei nemvalami jók ha az ellenfél nincs bokorközelben nemtud elmenekülni és ha full ad-ra éptem is csak 1 max 2 játékost tudok kiszedni ellenben khazixal ha jólhelyezkednek volt hogy 1v4 ben megöltem mindenkit. Szóval akkor most hovakell használni mire kéne építeni vagy valami tanácsot tud adni valaki aki tud játszani Rengarral?
2015. jún. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

topra jó, és tankra kell építeni attack speed-del, nem pedig AD-ra, az a lehető legrosszabb build rá.


A bokrokkal ne az ellenségre ugrálj, hanem simán creepelj vele, ellenfeledet piszkálhatod a bolával, ha pedig feltöltött az 5 stack, akkor W-vel hp-t töltesz, vagy Q-val jó kis attack speed.

Jungle-be már jóval nehezebb vele, de nem lehetetlen, főleg botot lehet gankelni. Tudni kell jól ultizni, már láthatatlanul kell oda somfordálni és fenéken billenteni a népeket.


Youmu Ghostbalde, Randuins Omen alap felszereltség nála.

2015. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején jungleben ASre használd a passzívod, csak akkor healelj, ha már tényleg kevés életed van. Egy korai tiamat sokat segít. Gankelni legalább 2 passzív stackkel menj, és az e-t használd a root miatt. Ha nincs ultid inkább lanegankelni próbálj, azaz besurransz egy bokorba topon vagy boton és ha ugrótávon belül vannak mész. Ultival midet úgy is gankelheted, hogy a saját tornyodnál ultizol és szembôl ugrassz rá. Teamfightban, mivel Rengar vagy, megteheted hogy mindent figyelmen kívül hagyva ultizol és kiszeded az adct a burstöddel. Egy ideig nem nagyon fogsz se pink warddal, se peelel, se fejlesztett trinkettel találkozni.
2015. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!