Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban kit vegyek meg: Gnar vagy Rengar?

Figyelt kérdés
Két champion közül szeretnék választani, de nem megy, eddig nagy esély, hogy Gnar-t fogom. Ezért megkérdezlek titeket is :)

2015. ápr. 29. 12:20
 1/4 League Of Legends(1) válasza:
Hello , kedves kérdező ! Én személy szerint jobban szeretem gnart mert például mind a két karakter toppos (rengar jungleban is nagyon jó) , de gnarral ha jungleból letámadják simán elugrik , igaz rengárnak ott van az e képessége de az csak 1 emberre elég , ha jobban szereted a top lanet akkor gnart vedd meg , ha viszont a jungle-t szereted jobban akkor rengart ajánlom ! További szép napot ! :D
2015. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Köszönöm válaszodat, és úgy döntöttem, Gnart fogom megvenni :)

További szép napot! :D

2015. ápr. 29. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
várj egy keveset aztán runa page-et, mert kettőt kapsz majd egy áráért, jobban jársz vele:)
2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 maci2000 ***** válasza:
Jól is döntöttél , én játszottam mind a kettővel és gnarral sokkal jobban szerettem mindig is játszani. jobban bele éli magát az ember amikor vele játszik.
2015. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!