Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek, Futna Ezen a...

Szerintetek, Futna Ezen a Gépen a GTA IV vagy a gta 4 episodes from liberty city?

Figyelt kérdés
Intel(R)Pentium 4 2.66ghz 1gb Ram És 2Gb SWAP Memoria VGA:ATI Radeon 9600 XT, Winyo:40gb Hogy futna a gépemen valameik?? :/
2015. jún. 6. 22:51
 1/5 Ghost4Rider válasza:
A liberty city úgy tudom hogy kisebb a gépigénye, vagyis jobban lett optimizálva..nekem pl a gta 5 jobban megy mint az 5,de ehhez az 5 gyenge :(
2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max ilyen diavetítésbe.
2015. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor Nem futna Egyik sem?? :( De ha nem futna tudnátok küldeni olyan játékot hasonlókat mint a Gta4??
2015. jún. 7. 09:56
 4/5 ZsoltyD ***** válasza:
Egyik se futna, egyrészt mivel mindegyik egy optimalizálatlan konzol port, másrészt a VGA-d miatt el se indulna, mivel az 2003-as, a játék meg 2008/9-es. Az én gépemen: [link] Az EFLC maximális beállítások mellett 20-30 FPS-el futott. A IV általában 35 fölött volt.
2015. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem futna ,mert nagyon optimalizálatlan.
2015. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!