Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand theft auto episodes...

Grand theft auto episodes from liberty city windows 8.1 en nem indul el! miért nem indul el a játék?

Figyelt kérdés

fel feltelepíteni sikerűrt 2. próbálkozásra (de az ikont az asztalra nem tette ki)DE viszont a Rockstar Games mappából sikerült találni egy ikont amin el jutok a főmenü íg és ott miután rákattintok az indításra a menü eltűnik és az egér kurzor mellet megjelenik a lemez kép és ezzel egyidejűleg halain hogy a gép dolgozik esz egy ideig csinálja(1-2 percig) és aztán nem csinál semmit a játék és nem indul el!!!!!

miért nem indul el a játék??????


a játék eredeti és még nem tetem fel patch és az operációs rendszert sem frissítettem köszi!!


miért nem indul el a játék??????



2014. aug. 29. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Szia.Nekem windows 8.1 van fent a 64bites.Én is sokat szenvedtem mire rájottem mért nem indulnak a játékok és hogy miért lépnek ki.Először is rakd fel a DirectX 9et majd a 10et.Utána az összes Microsoft Visual C++-t.Ha 32bites az oprendszered akkor elég csak a 32bites visualc++ okat telepitened de ha 64bites akkor az osszes kell és gond nélkul menni fog minden játék.Kezd a Visual C++2005elmajd2008,2010,2012,utána johetnek a 64bitesek.Ha Avg virusirtot használsz akkor tilsd le mielott elinditod a játékot vagy engedélyezd át a tűzfalon.
2014. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia! kösz a választ !

de még mindig nem megy és nem sikerült megtalálnom mindegyiket de az is lehet hogy rosszat töltöttem le

létszíves tudnál abban segiteni hogy

2014. aug. 30. 22:45
 3/3 A kérdező kommentje:

foly. hogy ki írod az összeshez a linket !!!!

Kösz!!!!!!!!!

Kösz!!!!!!!!!

2014. aug. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!